Her hafta pazar akşamı izleyenleri ekranlara kilitleyen aksiyon ve macera dolu yapımın tüm yeni bölümleri takip ediliyor.

Dördüncü sezon için hazırlıklara başlayan yapım cephesinde beklenemedik bir olay yaşandı. Murat Yıldırım, Serdar Yeğin, Yunus Emre Yıldırımer oynadığı dizide ayrılık yaşandı.

Teşkilat'da 'Zehra Balaban' karakterine hayat veren Deniz Baysal, oyuncu kadrosundan ayrıldığını açıkladı.

BİR YOLUN SONUNA GELDİK

Baysal sosyal medya hesabından  Benim için kolay değil. Nasıl kısa yazabilirim, anlatabilirim bilmiyorum ama...Bi yolun daha sonuna geldik. Benim için unutulmayacak, tadı ne olursa olsun damağımda kalacak bir proje oldu Teşkilat. Bu yolculukta, 3 sezonda emeği geçen tüm canım ekip arkadaşlarım... Her birinizi çok seviyorum. Bi kusurum olduysa affola... Benim için bitmiş olsa da, her daim yanınızdayım. Unutulmaz anılar yaşadık hep birlikte. Ne mutlu bana! Yolunuz her zaman açık olsun.'' paylaşımını yaptı.

Murat Yıldırım, ekibe veda eden partneri hakkında paylaşım yapmadan geçmedi: "Dostum, canım senin için her şeyin güzeli olsun, seni tanıdım bu çok değerli. Her zaman yanındayım." dedi.

Murat Yıldırım, ekibe veda eden partneri hakkında paylaşım yapmadan geçmedi: "Dostum, canım senin için her şeyin güzeli olsun, seni tanıdım bu çok değerli. Her zaman yanındayım."