Survivor All Star 2024, her geçen bölümde artan heyecanı ve olaylarla gündemi sarsmaya devam ediyor. Yarışma, kavgalar, diskalifiyeler ve yarışmacılar arasındaki çatışmalarla adeta bir kaos ortamına dönüşmüş durumda. Bu kez, ada konseyinde yaşananlar ise seyirciyi ekrana kilitlemeye yetti.

Yeni bölüm fragmanında Acun Ilıcalı'nın kullandığı ifadeler büyük bir merak uyandırdı. "Bu sefer karşılaştığımız konu daha önce hiç başımıza gelmedi" diyen Ilıcalı, açıklamasıyla izleyicileri şaşırtmayı başardı. Sosyal medyada, hangi yarışmacının bu konuyla ilgili olabileceğine dair birçok tahmin yapılmaya başlandı.

Ancak işler daha da karıştı, çünkü Acun Ilıcalı'nın yeni açıklamalarıyla fragman büyük bir sürprize gebe olduğunu gösterdi. Ilıcalı'nın sözleriyle dikkat çeken bölüm fragmanında, "Bu sefer karşılaştığımız konu daha önce hiç başımıza gelmedi. Bir yarışmacımızın yakını Dominik'le bağlantıya geçmiş. Artık işi operasyona bağlamış. Dominik'teki lokal üzerinden kendi yakınına..." sözleri, Survivor severleri adeta büyük bir merak içinde bıraktı. İzleyiciler, yaşanan bu gelişmenin yarışmanın seyrini nasıl etkileyeceğini bekleyerek öğrenmeye çalışıyor.

‘Survivor’da Harem kurdu’ sözleri üzerine eşi harekete geçti! ‘Dominik’teki lokal üzerinden…’ - Sayfa 7

Acun Ilıcalı'nın "Artık işi operasyona bağlamış" sözleri izleyicileri merak içinde bırakırken, Beria Gözen Özden'den gelen dikkat çeken paylaşım olayı daha da ilginç bir hale getirdi. Özden, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Operasyon başarıyla gerçekleşmiştir" ifadeleri sosyal medyada gündem oldu.