Acun Ilıcalı'nın liderliğindeki acil durum konseyinde Sema'nın diskalifiyesiyle başlayan gerginlik, bu hafta Mustafa Kemal'in veda gözyaşlarıyla son buldu.

Düellolarda Batuhan, Hakan ve Yaman, adadaki konumlarını sağlamlaştırmak için kıyasıya mücadele etti. Ancak, eleme potasından kaçamayan isim Mustafa Kemal oldu. Yaman ve Mustafa Kemal arasındaki mücadelede galip gelen Yaman oldu. Hakan ve Batuhan arasındaki çekişmeli düelloda ise Batuhan, hedefine ulaşarak bir adım öne geçti. Hakan ve Mustafa Kemal arasındaki kritik mücadele ise son ana kadar nefesleri keserken, kazanan Hakan oldu.

Survivor duello oyununu kim kazandı? Survivor All Star'a kim veda etti? (7 Mart)

Veda anında duygusal anlar yaşayan Mustafa Kemal, takım arkadaşlarına vedasında kısa bir süre yaşadığı için üzgün olduğunu belirtti. "Her veda hüzünlüdür..." diyerek adadan ayrılan Mustafa Kemal, takım arkadaşlarına teşekkür ederek yoluna devam etti.

Survivor All Star'da yaşanan bu heyecan dolu eleme gecesi, yarışmacıların arasındaki rekabetin ne kadar çetin olduğunu bir kez daha gözler önüne serdi. Adaya veda eden Mustafa Kemal'in yerine kimin geleceği ise merakla bekleniyor.