Survivor All Star 2024 son bölüm gelişmelerini yakından takip edenler ise "Survivor kim elendi? Survivor All Star 2024 ödül oyununu kim, hangi takım kazandı? Survivor'da bu hafta veda eden yarışmacı kim oldu?" sorularının cevabını araştırıyor. İşte 29 Şubat Perşembe Survivor haftanın adaya veda eden ismi...

SURVİVOR ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor'da bu akşam ödül oyunu için takımlar parkurdaki yerlerini aldı. Tazyikli suların altında ve dönen bir aparatın üzerinde bayrak toplamaya çalışan mavi ve kırmızı takım kıyasıya rekabet ettiler. Mücadelenin kazananı ise 7-8'lik skorla KIRMIZI TAKIM oldu.

SURVİVOR KİM ELENDİ?

Survivor All Star 2024 yarışmasında bu akşam eleme heyecanı yaşandı. En son kadın elemesi haftasında Sahra'nın adaya sürpriz vedası üzerine eleme gerçekleşmemişti. Bu nedenle bu hafta eleme düellosunda 5 yarışmacı karşı karşıya geldi.

Aleyna - Begüm karşılaşmasının kazananı Aleyna oldu. Böylelikle Aleyna adını adaylıktan sildirmeyi başardı.

Eleme düellosunda final oyununda Aysu ve Begüm karşı karşıya geldi. Karşılaşmanın galibi Aysu oldu. Aysu adada kalmaya devam ederken Survivor'a veda eden isim Begüm oldu.

Aleyna ve Aysu'nun başarılı performansları, takımının ödül oyununu kazanmasına ve Begüm'ün adaya veda etmesine yol açtı.

SURVİVOR'DA ÖDÜL OYUNUNU KAZANAN TAKIM: KIRMIZI TAKIM
SURVİVOR'DAN VEDA EDEN İSİM: BEGÜM