Bireysel Dokunulmazlığı Kim Kazandı?

Dün akşam oynanan bireysel dokunulmazlık oyununu Batuhan kazandı. Bu başarısıyla Batuhan, dokunulmazlığı alarak eleme potasından kurtulmuş oldu.

Eleme Potasına Kimler Girdi?

Bu bölümde dokunulmazlığı kazanan yarışmacının oyuyla belirlenen bir eleme adayı olmayacak. Kurallar gereği, üç kişi dokunulmazlığı kazanırken, kalan üç kişi direkt olarak eleme potasına girecek. Sonuç olarak, Batuhan dokunulmazlığı kazandığı için eleme potasında yer almayacak. Eleme potasına giren diğer üç isim henüz açıklanmadı.

Gözler İstanbul Finalinde

Acun Ilıcalı'nın acil durum konseyi sırasında, İstanbul'daki büyük finalin nasıl olacağı da ele alındı. İki finalist belirlenecek ve geriye kalan üç yarışmacı İstanbul'da düelloya çıkacak. Sona kalan beş yarışmacı da İstanbul'daki büyük finali görecek.

Mücadele Ruhu Sürüyor

Yarışmanın bu aşamasında şartlar iyice zorlaştı ve sona kalan beş yarışmacı güçlerinin son damlasına kadar pes etmeden mücadele etmeye kararlı. Her ne kadar yorgun düşseler de hepsinin tek bir hayali ve amacı var: İstanbul finalini yaşamak ve Survivor All Star 2024'ü kazanmak.

Survivor All Star 2024'te yaşanan bu gelişmeler, izleyicileri ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Büyük finale doğru heyecan giderek artarken, yarışmanın sonucu merakla bekleniyor.