Sağın, Kıbrıs'ta 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında bir konser verdi. Sahne öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Sağın, aşk hayatıyla ilgili önemli itiraflarda bulundu.

Geçtiğimiz günlerde bir YouTube programına katılan 42 yaşındaki şarkıcı, aşk hayatıyla ilgili sorulara şöyle yanıt verdi: "Sevgilim yok. Uzun süredir bekarım. Arada denemeler oldu ama sonunda yalnızlığın daha güzel olduğuna karar verdim."

"Benim Hiçbir Şeye Karşı Çabam Olmadı"

Simge Sağın Wanda Nara

'Aşkın Olayım' şarkısının başarısı hakkında "Senin bununla ilgili bir çaban oldu mu?" sorusuna Sağın şu yanıtı verdi: "Benim hiçbir şeye karşı bir çabam olmadı. Hayatım boyunca her şey çabasızlığımdan önüme geldi. Çabalamak, bir şeyi zorlamak çok benlik değil. Ben zaten çabalasam da buraya getiremezdim. Milyon dolar harcasaydım, Icardi’ye o şarkıyı paylaştıramazdım. Kaldı ki adam dünya starı ve çok ünlü. Ulaşması da çok güç. Nasıl yapabilirdim ki bunu? Mümkün olmayan bir şey mümkün oldu. Öyle ki beş yıl önce çıkan şarkı, bugünün en çok dinlenen şarkısı oldu."

Aşkı Aradığını İtiraf Etti

Kıbrıs'ta bir otelde verdiği konser öncesinde Sağın, uzun zamandır aşkı aradığını itiraf etti: "Aşık olmayı bekliyorum. Uzun zamandır kalbim boş. Şıpsevdi değilim. Öyle sosyal medyadan etkilenip birisiyle duygusal ilişki yaşamam. Görmem ve gözlerine bakıp etkilenmem lazım. Kolay kolay etkilenmiyorum. Ama aşık oldum mu da uzun olması için kendimi veriyorum."

"Kıpır Kıpır Bir Şarkı Hazırlıyoruz"

Simge, stüdyoda yeni bir şarkı üzerinde çalıştığını duyurdu: "Bana uzun zamandır hareketli şarkılar yapmadığım yönünde eleştiriler geliyor. Evet, ben de düşündüm doğru. İşte bu yüzden yaz aylarında dillere düşecek kıpır kıpır bir şarkı hazırlıyoruz. Çok heyecanlıyım."

"Binlerce Lira Verip Takılar Almam"

Simge Sağın Icardi

Basın mensuplarının takılarına yüksek paralar verip vermediği sorusuna ise Sağın, "Hayır, öyle binlerce lira verip de takılar almam. Alanlara da saygım var ama ben yapmıyorum" diye yanıt verdi.