Simge Sağın, geçtiğimiz günlerde bir YouTube programına konuk oldu ve aşk hayatıyla ilgili soruları yanıtladı. 42 yaşındaki güzel şarkıcı, "Sevgilim yok. Uzun süredir bekarım. Arada denemeler oldu ama sonunda yalnızlığın daha güzel olduğuna karar verdim," dedi.

'Aşkın Olayım' şarkısının başarısıyla ilgili olarak, "Senin bununla ilgili bir çaban oldu mu?" sorusuna şu yanıtı verdi: "Benim hiçbir şeye karşı bir çabam olmadı. Hayatım boyunca her şey çabasızlığımdan önüme geldi. Çabalamak, bir şeyi zorlamak çok benlik değil. Milyon dolar harcasaydım, Icardi'ye o şarkıyı paylaştıramazdım. Kaldı ki adam dünya starı ve çok ünlü. Ulaşması da çok güç. Nasıl yapabilirdim ki bunu? Mümkün olmayan bir şey mümkün oldu. Beş yıl önce çıkan şarkı, bugünün en çok dinlenen şarkısı oldu."

Sagin1

Son olarak, Kıbrıs'ta bir otelde 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında sahne aldı. Sahne öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan sanatçı, uzun zamandır aşkı aradığını itiraf etti. "Aşık olmayı bekliyorum. Uzun zamandır kalbim boş. Şıpsevdi değilim. Sosyal medyadan etkilenip birisiyle duygusal ilişki yaşamam. Görmem ve gözlerine bakıp etkilenmem lazım. Kolay kolay etkilenmiyorum. Ama aşık oldum mu da uzun olması için kendimi veriyorum," dedi.

Simge, stüdyoda yeni bir şarkı üzerinde çalıştığını ve yaz aylarında dillere düşecek hareketli bir şarkı hazırladığını belirtti. "Bana uzun zamandır hareketli şarkılar yapmadığım yönünde çok eleştiri geliyor. Evet, ben de düşündüm doğru. İşte bu yüzden yaz aylarında dillere düşecek kıpır kıpır bir şarkı hazırlıyoruz. Çok heyecanlıyım," diyerek hayranlarına güzel haber verdi.

Basın mensuplarının takılarına yüksek paralar harcayıp harcamadığı sorusuna da "Hayır, öyle binlerce lira verip takılar almam. Alanlara da saygım var ama ben yapmıyorum," diye cevap verdi.