Acun Ilıcalı'nın eski eşi olan Şeyma Subaşı, Mısırlı milyarder sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile görkemli bir düğünle evlenmişti. Ancak çiftin mutluluğu beklenenden kısa sürmüş ve 29 Eylül'de tek celsede boşanmışlardı. Boşanmanın ardından Subaşı, birçok aşk iddiasıyla gündeme gelmişti.

Şeyma Subaşı, çıkan iddialara yanıt vererek "Boşandığımdan beri 4 aydır, belki daha fazla, kimsenin elini bile tutmadım" açıklamasını yapmıştı. Şu sıralar ise sosyal medyadaki iddialı ve cesur tarzıyla dikkat çeken Subaşı, takipçisinin kitap yazması önerisine cevap verdi.

Bir takipçisi, Subaşı'nın elinde kitapla uzandığı bir fotoğrafına yorum yaparak, "Bence kitap yazmaya asıl şimdi başlamalısın. Demlenmişsin" dedi. Subaşı ise bu yoruma kayıtsız kalmadı ve "Aynı şeyi dün arkadaşlarımla paylaştım. Ve onlar da tam zamanı dedi. Başladım bile zaten" yanıtını verdi.

Hatırlanacağı üzere, Şeyma Subaşı daha önce 2019 yılında "Sadece Şeyma" isimli bir kitap çıkarmıştı. Kitap, eleştirilere rağmen büyük ilgi görmüş ve stokları kısa sürede tükenmişti.