Şenol Güneş’in yeni adresi belli oldu

Beşiktaş'ta Şenol Güneş dönemi sona eriyor

İlk iki sezonunda Beşiktaş’ta şampiyonluk yaşayan, geçen yıldan sonra bu yıl da zirvenin uzağında kalan Şenol Güneş’in Beşiktaş ile yolları ayrılıyor. Karar bugün Bursa maçından sonra açıklanacak.

Deneyimli teknik adam ile Başkan Fikret Orman’ın arasının iyi olmadığı, biriken sorunların tarafları ayrılık noktasına getirdiği bildirildi.

Kamuoyu önünde iki taraf uyumlu bir çalışma ortamı olduğunu söyleyen açıklamalar yapsa da kapalı kapılar ardında durumun çok farklı olduğu, sert tartışmaların yaşandığı öğrenildi.

Çebi’den sonra…
Şenol Güneş’in özellikle Beşiktaş’a gelmesinde büyük katkısı olan Ahmet Nur Çebi yönetimden ayrıldıktan sonra kendisini yalnız hissettiği ve yönetimden gereken desteği göremediği için sıkıntılı olduğu gelen bilgiler arasında.

Bugün Bursa ile Vodafone Park’ta kritik bir mücadeleye çıkacak olan Siyah-Beyazlılar’da kararın, karşılaşmanın ardından açıklanacağı bildirildi.

Milli Takımla anlaştı

Milliyet’in son dakika haberine göre deneyimli teknik adam TFF’nin milli takımın başına geçmesi için yaptığı teklifi kabul etti. Açıklamanın pazartesi günü yapılması bekleniyor. Güneş, daha önce 2000-2004 yılları arasında milli takımı çalıştırmış, 2002 Dünya Kupası’nda 3. lük sevinci yaşamıştı.