Ana Sayfa Gündem Saraykondu! Demirören'in düğünü için Çırağan'ın bahçesini böyle kapattılar

Saraykondu! Demirören’in düğünü için Çırağan’ın bahçesini böyle kapattılar

Çırağan Sarayı’nda dünya evine girecek olan Demirören Holding Yönetim Kurulu Başkanı Yıldırım Demirören’in kızı Yelda Demirören, ile merhum iş adamı Turkuvaz Medya Grubu’nun en büyük hissedarlarından Hasan Kalyoncu’nun oğlu Haluk Kalyoncu için saray’ın bahçesine geçici süreyle özel bir yapı konduruldu.

GÖRENLER TEPKİ GÖSTERDİ

Çırağan Sarayı’nın görüntüsünü kapatan ve düğünden sonra sökülmesi beklenen yapıya İstanbullular tepki gösterirken, Saray’ı işleten Kempinski Grubu çalışmalar hakkında sessiz kalmayı tercih etti. Düzenlenen organizasyonlarla ilgili bilgi paylaşımında bulunamayacaklarını ifade eden yetkililer, yapı için gerekli izinlerin alındığını vurguladı.

12,423BeğenenlerBeğen
6,977TakipçilerTakip Et
0AbonelerAbone

SON HABERLER

Aydın Büyükşehir Belediyesi ekonomik kriz var dedi: Suya zam yapmadı

Aydın Büyükşehir Belediyesi ASKİ’nin genel kurul toplantısı, Aydın Büyükşehir Belediyesi Başkanı Özlem Çerçioğlu’nun başkanlığında gerçekleştirildi.

Eski AKP’li vekil intiharları sığınmacılara bağladı: Suriyelileri Türklerin sırtından indirin artık

24. Dönem AKP Kayseri Milletvekili Pelin Gündeş, yaşanan toplu intiharlara dikkat çekerek “Suriyelileri Türklerin sırtından indirin artık” ifadelerini kullandı.

Raylara düşen yaşlı adam trenin altında kaldı

Kartal'da Marmaray Atalar İstasyonu'nda başı dönen yaşlı adam raylara düştü. Trenle rayların arasına bacağı sıkışan adam hastaneye kaldırılırken, durumunun ciddi olduğu öğrenildi.

Beşar Esad: Kürt güçleri orduya katılmaları için ikna etmeye çalışıyoruz

: Kürt güçleri ikna etmeye çalışıyoruz Suriye Devlet Başkanı Beşar Esad, Kürt güçleri bölgenin özelliklerini dikkate alan programlar dahilinde ordu saflarına katmaya hazır olduklarını söylerken,...

ODTÜ’lülerden Rabia Naz açıklaması: Bu dava hepimizin

ODTÜ öğrencileri Rabia Naz'ın şüpheli ölümünün aydınlatılması çağrısıyla yerleşkede Rabia Naz için dikilen fidanın önünde bir basın açıklaması gerçekleştirdiler.