Arnavut kökenli İngiliz şarkıcı Rita Ora, Instagram’daki 16 milyon takipçisiyle hayatını düzenli olarak paylaşmasına rağmen, sosyal medya nedeniyle “modern yıldızların etrafındaki gizemin” kaybolduğuna üzülüyor.

32 yaşındaki Ora, Twitter, TikTok ve Instagram gibi popüler platformları hayatlarının her yönünü detaylandırarak ünlülerin mahremiyetine girmekle suçluyor.

The Telegraph’a konuşan ünlü şarkıcı, “Bence gizem gitti. The Beatles’ın uçaktan inerken çekilmiş görüntülerini gördüğünüz günlerde olduğu gibi, ünlü bir kişi arabaya bindiğinde ağlayan büyük insan grupları görmüyorsunuz.” 

“Artık insanlar her zaman ne yaptığınızı görebilir. Instagram’ınız, TikTok’unuz var ve ne kadar paylaştığınız size kalmış, ancak bağlantınız yoksa insanlar “Sen kim olduğunu sanıyorsun?” gibi yaklaşıyor” dedi. 

Ora, sosyal medyadaki en popüler İngiliz ünlülerden biri. Çalışmalarını tanıtmak için sosyal medyayı kullanıyor ve cuma günü çıkacak olan yeni albümü “You & I” hakkında paylaşımlar yapıyor. 

Geçen hafta da Paris Moda Haftası’nın kamera arkası fotoğraflarını ve Vogue’un genel yayın yönetmeni Anna Wintour ile bir fotoğrafını paylaştı.