Geçtiğimiz yıl Forbes'un En Güçlü Kadınlar listesine giren Barbadoslu şarkıcı Rihanna, hem müzik kariyerindeki hem de iş dünyasındaki başarılarıyla adından söz ettiriyor.

Ünlü şarkıcı şimdi de sosyal medya hesabında yaptığı değişimle gündeme geldi. Rihanna, 2014 yılından beri "badgalriri" adlı Instagram hesabında aynı profil fotoğrafını kullanıyordu. Ancak 10 yıl sonra ilk kez fotoğrafını değiştiren şarkıcının yeni profil fotoğrafında, markası Fenty'e ait bir ürün bulunuyor.

Genellikle ünlü isimler, yeni film veya albüm öncesi sosyal medya hesaplarını temizler, profil fotoğraflarını günceller veya herkesi takipten çıkarır. Ancak bu değişimin, yeni bir albümle hiçbir ilgisi olmadığı düşünülüyor.

Yıllardır albüm çıkarması için hayranlarının adeta yalvardığı Rihanna, markasının yeni ürününü tanıtmak için profil fotoğrafını değiştirmiş gibi görünüyor. Ancak şarkıcının hayranları, Rihanna'nın profil fotoğrafını sadece markasının tanıtımı için değiştirmesini eleştirdi.

Rihanna, kısa bir süre sonra eski profil fotoğrafını tekrar kullanmaya başladı. ABD'nin en genç kendi servetini yapan milyarder kadını olarak bilinen Rihanna'nın toplam servetinin 1,4 milyar dolar olduğu tahmin ediliyor. Şarkıcı, bu servetin büyük çoğunluğunu güzellik sektöründeki başarısına borçlu. Yıllar sonra sahneye ilk kez Hindistan'daki bir düğünde çıkan Rihanna, 2023 Super Bowl performansından bu yana ilk kez sahneye çıktı. Son albümü "Anti" ise 2016 yılında müzikseverlerle buluştu.