Rihanna, son zamanlarda Hindistan'ın en zengin ailesinin düğününde sahne aldı ve bu performansıyla dikkatleri üzerine çekti. Şimdi ise Los Angeles'taki lüks çatı katı dairesiyle konuşuluyor.

Dairenin ilk sahibi, geçen yıl hayatını kaybeden 'Friends' dizisinin yıldızı Matthew Perry'ydi. Daha sonra iş insanı Nick Molnar tarafından satın alındı ve ardından Rihanna tarafından 2021'de satın alındı.

Rihanna, bu çatı katını 25 milyon dolara satışa çıkardı ve bu fiyat dudak uçuklattı. Daire, 40'ıncı katın tamamını kapsıyor ve dört yatak odası, sekiz banyo ile Los Angeles manzarasını gözler önüne seren dört terasa sahip.

Binada ayrıca devasa bir havuz, son teknolojiye sahip fitness alanı, sinema ve özel şarap mahzeni gibi olanaklar da bulunuyor.

Nick Molnar, bu mülk için Matthew Perry'e 21.6 milyon dolar ödemişti. Perry ise 2017'de daireyi 20 milyon dolara satın almıştı.

Rihanna, Forbes'un en zenginler listesine geçen yıl 1.4 milyar dolarlık servetiyle girmişti. Ayrıca, Celebrity Net Worth'ün 2024'ün en zengin 10 şarkıcısı listesinde 2.1 milyar dolarlık servetiyle ilk sırada yer alıyor. Gelirinin büyük bir kısmını kendi markasından elde etmiş durumda.