Hindistan'ın en varlıklı iş adamı Mukesh Ambani'nin 28 yaşındaki oğlu Anant'ın düğünü büyük bir görkemle gerçekleşiyor. Ambani, geçmişte kızının düğünü için 100 milyon dolar harcamıştı ve şimdi de Rihanna ve illüzyonist David Blaine gibi ünlü isimlerle anlaştığı belirtiliyor.

Barbadoslu şarkıcı Rihanna, düğün öncesi düzenlenen partide sahne alarak 2023 Super Bowl performansından bu yana ilk kez bir konser verdi. "Work", "Wild Thoughts", "Birthday Cake", "Pour It Up" ve "Pose" gibi hit şarkılarını seslendiren Rihanna, dansçılarla özel bir koreografiyle unutulmaz bir performans sergiledi.

Daily Mail'in haberine göre, yaklaşık bir buçuk saat sahnede kalan Rihanna, bu özel gecede 6,33 milyon dolar kazandı. Mukesh Ambani'nin oğlu Anant ve nişanlısı Radhika Merchant, performansın ardından sahneye çıkarak konuşma yaptı. Ambani ailesi de Rihanna'ya sahnede eşlik etti. Bu özel düğün, üç gün sürecek olan kutlamaların ilk günüydü.

Anant Ambani, Forbes'a göre Mukesh Ambani'nin toplam servetinin 116 milyar dolar olduğu bir ailenin en genç üyesi. Bu muazzam düğün, zenginlik ve ünlülerle dolu bir atmosferde gerçekleşen unutulmaz bir etkinlik olarak dikkat çekiyor.