Ragnarok dizisi, Norveç'in iddialı bir hikayesine odaklanıyor. Edda kasabası, sakin görünen ancak aslında sert mevsim değişikliklerinin hüküm sürdüğü bir yer.

RAGNAROK DİZİSİ KONUSU NEDİR?

. Kışları hafif geçse de, çatırdayan yağmurlar yaz aylarını zorlaştırıyor. Edda'nın halkı, bu dengesiz hava koşullarına ayak uydurmaya çalışıyor, ancak değişen mevsimler ve ani iklim değişiklikleri büyük zorluklar yaratıyor.

Edda kasabası sakin bir yüzeyin altında büyüleyici bir sırrı saklıyor. Çünkü bu kasabanın halkı, mitolojik geçmişlerini ve kıyametin tehditini taşıyan bir gerçeği taşıyorlar. Eğer gerekli önlemler alınmazsa, kıyametin habercisi olan olaylar zinciri kopabilir ve kasabanın kaderi tehlikede olabilir.

Mevsimlerin sınırlarının belirsizleştiği, gizemli doğa olaylarının arttığı bu yerde, genç bir grup insan Edda'nın karanlık sırlarını çözmek ve kasabalarını kurtarmak için mücadele ediyor. Klasik mitolojik unsurlar, modern dünyanın iç içe geçtiği bu hikayede, insanlar doğayla ve geçmişleriyle yüzleşirken hem içsel hem de dışsal savaşlar veriyorlar.

Ragnarok dizisi, sadece bir kasabanın hikayesini anlatmanın ötesinde, insanlığın doğayla uyum içinde yaşamanın önemini ve tarihiyle bağlarını hatırlamasının gerekliliğini vurguluyor.

Rangarok dizisinin 3 sezonunun 24 Ağustos'ta Netflix'de yayınlanacak.

RAGNAROK 4. SEZONU GELECEK Mİ?

Rangarok dizisinin 3. sezonunun final sezonu olacağını duyurulmuştu. Rangarok dizisinin 3 sezonu 24 Ağustos tarihinde Netflix'de yayınlanacak.