İlk albümünü 2006 yılında çıkaran Paris Hilton, "Infinite Icon" adlı yeni albümünü 6 Eylül'de piyasaya sürecek. Bu dönüş, Hilton'un ilk albümünden tam 18 yıl sonra gerçekleşiyor.

2006 yılında çıkardığı kendi adını taşıyan albümüyle müzik dünyasında dikkat çeken Paris Hilton, "Stars Are Blind" ve "Nothing in This World" gibi hit parçalarla adından sıkça söz ettirmişti. Hilton, 2013'te "Good Time", 2015'te "High off My Love" ve 2020'de "I Blame You" gibi single'lar yayımladı. Ayrıca Sia ve Steve Aoki'nin şarkılarında konuk sanatçı olarak yer aldı, ancak yeni bir albüm çıkarmamıştı.

İki Çocuklu Mutlu Evlilik

Paris Hilton, yazar Carter Reum ile 2021'de dünyaevine girdi. Ünlü çiftin ilk çocuğu Phoenix Barron, 16 Ocak 2023'te doğdu. Phoenix henüz bir yaşını doldurmadan, Hilton ikinci kez anne oldu ve kızına London adını verdi. Paris Hilton, her iki çocuğunu da taşıyıcı anne aracılığıyla kucağına aldı.

Hilton, müziğe dönüşü hakkında yaptığı açıklamada, "Infinite Icon" albümünün kendisi için çok özel olduğunu ve hayranlarına farklı bir müzikal deneyim sunacağını belirtti. 18 yıl aradan sonra müzik kariyerine yeni bir sayfa açan Paris Hilton, yeni albümüyle eski ve yeni hayranlarını heyecanlandırmayı hedefliyor.