Ünlü manken Özge Ulusoy'un babası, emekli Albay Haydar Ulusoy, geçtiğimiz yıllarda Ankara'da bir aracın çarpması sonucu hayatını kaybetmişti.

Ulusoy, babasının ölümünün ardından "Kaza değil, cinayet. O sürücünün peşini bırakmayacağım" demişti. Tutuksuz yargılanan sürücü Elif Nasır, iyi hal indirimiyle 3 yıl 9 ay hapis cezasına çarptırılmıştı.

Bayram öncesi babasının mezarını ziyaret eden Özge Ulusoy, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda duygularını dile getirdi. Paylaşımında, "Öyle bir ateş ki içimizdeki hep yanmaya devam edecek. Hayatımız sen gidince durdu, hiçbir şey eskisi gibi değil artık. Ama sen her saniye bizimlesin baba. Can alıp da pişman olmayanlara cezalarını çekmeyi, pişman olmayı öğrenmeyi nasip et yarabbim. Senin ve tüm komşularının mekanı cennet olsun. Nur içinde uyuyun" ifadelerini kullandı.

Babasının ölümüne neden olan sürücünün serbest bırakılmasına tepki gösteren Ulusoy, adaletin yerini bulması için mücadelelerine devam ettiğini belirtti. Ayrıca, sürücünün suçlamalarını inkar ettiğini ve babasını suçlamaya devam ettiğini aktardı.

Ulusoy, adaletin sağlanması için mücadelelerini sürdüreceğini ve babasının hakkını arayacağını vurguladı.