Memleket Partisi'nin Kağıthane'de güçlü bir aday göstermesi Kağıthane'deki yerel seçim rekabetini güçlendirmişti. Son gelişmeler ile Oktay Öndeş'in adaylığı, partinin Kağıthane'deki iddiasını güçlendirmiş durumda.

Kağıthane'nin yerel siyasetine yeni bir soluk getiren Memleket Partisi'nin Kağıthane Belediye Başkanı Adayı Oktay Öndeş, sahada iddiasını her geçen gün artırıyor. Memleket Partisi'nin Kağıthane'deki bu hamlesi, ilçenin siyasi dinamiklerinde önemli bir değişimi tetikleyebilir. Yerel seçimler ile birlikte Kağıthane'de siyasi rekabetin daha da artması bekleniyor.

Bölgede yardıma ihtiyacı olan insanlara yaptığı yardımları ile bilinen Oktay Öndeş, uzun yıllardır Kağıthane'nin sosyal ve ekonomik gelişimine katkı sağlamış bir isim olarak tanınıyor. 

Yerel halkın güvenini kazanmış ve çeşitli sivil toplum kuruluşlarıyla yakın ilişkiler içerisinde olmuş bir isim olarak bilinen Öndeş, "Kağıthane'nin geleceği ve kalkınması için vizyoner projeler sunmayı hedefliyoruz. Yerel halkın beklenti ve taleplerini de dikkate alarak kapsayıcı bir yönetim anlayışı sergileyeceğiz" diyor.