Kabaklı, "Eşiniz sizi Ebru Gündeş'le aldattı mı?" sorusuna, "Ebru Abla umarım bana yaşattıklarını yaşamasın. Herkesin yolu açık olsun" yanıtını vermişti. Kabaklı, "Ey Rabbim yol senin hiza senin, kul senin ceza senin" paylaşımıyla da dikkat çekmişti.

Beyaz TV'de yayınlanan 'Söylemezsem Olmaz' programına davet edilen Kabaklı, yayına katılmadı ancak gönderdiği mesajda çok konuşulacak ifadeler kullandı. Kabaklı'nın, Özdemir'in evliliği devam ederken Ebru Gündeş ile aşk yaşamaya başladığı iddialarına ilişkin "Bir yıl kadar önce eşimle yollarımız ayrıldı. Murat Bey'in ailesi, eşimle tanışmadan önce birkaç defa görüştü. O dönemde eşimle birlikteyken Murat Bey'in ailesi, 'Sizden daha iyi birini bulun' diye baskı yapıyordu. Murat Bey'in ailesi, 'Eşinizle ilgili şunu şunu duyduk' diyerek bizi birbirimize karşı kışkırtıyordu" dediği öğrenildi.

Selin Kabaklı;

Selin Kabaklı, "Benim yayına çıkmaya ihtiyacım olsaydı, bunu iki yıl önce yapardım. Sizlerden ricam, şu anda yaralı bir anne ve beş yaşındaki yaralı bir kız çocuğunu unutmadan yorum yapmanız.Ben kandırılmış ve ihanete uğramış bir anneyim. Sessizliğimin tek sebebi kızımdır. Ben konuşursam yer yerinden oynar ama bunu yapmayacağım. Kızını düşünen ve koruyan bir anneyim. Kimsenin ahı kimsede kalmaz diyorum" yorumunda bulundu.