Müge Boz ve Caner Erdeniz çifti, ikinci kez ebeveyn olmanın mutluluğunu yaşıyor. Boz, sık sık hamilelik pozlarını takipçileriyle paylaşmıştı. Güzel haber geldi ve Boz, doğumda öğrendiği erkek bebeğine Rika ismini verdi.

Mügeboz

Caner Erdeniz, oğulları Rika'nın doğumunu sosyal medya üzerinden "1 Haziran sabah saatlerinde oğlumuz Rika Erdeniz sağlıkla dünyaya geldi. Tüm güzel dilekleriniz için teşekkürler" sözleriyle duyurdu.

KIZLARININ ADI VİNA

Doğum öncesi kızı Vina ile çeşitli fotoğraflar paylaşan Müge Boz, şu ifadeleri kullandı:

"İkinci bebeğimin doğmasına günler kaldı. Artık sadece Vina'nın annesi değilim. Sevgimi, ilgimi ve zamanımı paylaşacağım başka bir çocuğum daha olacak. Bu durumu becerebilecek miyim, ikisine de eşit sevgi verebilecek miyim diye endişelenmem normal mi? Vina ile bir daha tek başıma olamayacağım düşüncesiyle üzülüp ağlamam normal mi?

Rika

O benim ilk göz ağrım, hep içimden böyle mi diyeceğim? Onun sevgisi ağır basacak da diğerini ihmal edecek miyim? Kıyaslama yapacak mıyım? İki haftadır bu düşünceler sürekli kafamda. Aklıma geldikçe ağlıyorum. Aşırı panikteyim, ne hissedeceğim ne yapacağım diye. İkinci çocuk tamamen farklı bir deneyim. Tecrübeli olduğumu düşünüyorsun ama annelik oyununda yeni bölümler açılıyor. Acaba Caner de bunları düşünüyor mu?"