Liderler nerede oy kullanacak?

31 Mart’ta gerçekleştirilecek yerel seçimler öncesi siyasi parti liderlerinin nerede oy kullanacağı belli oldu. AKP’li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan oyunu İstanbul’da kullanacak. Erdoğan’ın, Üsküdar’daki Saffet Çebi İlkokulu’nda oyunu kullandıktan sonra akşam saatlerinde Ankara’ya gelmesi bekleniyor. Saray İttifakı’nın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım ve rakibi CHP Belediye Başkanı Adayı Ekrem İmamoğlu’da İstanbul’da sandık başına gidecek. […]

Gündem Liderler nerede oy kullanacak?

31 Mart’ta gerçekleştirilecek yerel seçimler öncesi siyasi parti liderlerinin nerede oy kullanacağı belli oldu.

AKP’li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan oyunu İstanbul’da kullanacak. Erdoğan’ın, Üsküdar’daki Saffet Çebi İlkokulu’nda oyunu kullandıktan sonra akşam saatlerinde Ankara’ya gelmesi bekleniyor.

Saray İttifakı’nın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım ve
rakibi CHP Belediye Başkanı Adayı Ekrem İmamoğlu’da İstanbul’da sandık başına gidecek.

Saray İttifakı’nın Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Özhaseki,Yenimahalle’de Sofuoğlu İlkokulu’nda oy kullanacak.

Millet İttifakı adına CHP’den Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mansur Yavaş da Çankaya’da Emin Resulzade Anadolu Lisesi’nde oyunu kullanacak.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, daha önceki seçimlerde olduğu gibi oyunu yine Ankara Çukurambar’daki Arjantin İlkokulu’nda verecek.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli de Ankara Anıttepe Ortaokulu’nda sandığa gidecek.
Kılıçdaroğlu ve Bahçeli’nin seçim sonuçlarını partilerinin genel merkezinden takip etmesi bekleniyor.

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener de İstanbul Beylerbeyi Sabancı İlkokulu’nda oy verecek.

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Ankara Çankaya Lisesi’nde, BBP Genel Başkanı Mustafa Destici ise Ankara Keçiören’deki Fethiye Kemal Mumcu Anadolu Lisesi’nde oyunu kullanacak.

En çok okunan haberler

‘Nurettin Canikli kimi koruyor? O uçakla kimin parası getirildi?’

CHP İstanbul Milletvekili Av. Mahmut Tanal’ın 5 yıl önce gündeme getirdiği “Dolar yüklü uçak” iddiası farklı bir boyuta taşındı.   CHP’li Mahmut Tanal’ın “Dolar yüklü İran...

Polis, bekçilerle birlikte ev basıp yedi öğrenciyi linç etti

Yüksek sesle müzik dinledikleri gerekçesiyle komşularının şikayet ettiği üniversite öğrencisi, polis ve bekçiler tarafından darbedilip, biber gazı sıkılarak, 6 arkadaşıyla birlikte emniyete götürüldü.

Haydarpaşa ihalesi: Nasıl bu kadar pervasızlar?

Ulaştırma ve Alt Yapı Bakanlığı tarafından Haydarpaşa ve Sirkeci Gar binalarının kullanılmayan kısımlarının “kültür ve sanat etkinliklerinde kullanılmak üzere” çıartıldığı ihaleye katılımcılardan İstanbul Büyükşehir...

ÖZEL | Ölüm orucundaki Koçak kritik süreçte! 38 kiloya düştü

Mustafa Koçak Şakran T Tipi Cezaevin'de sürdürdüğü açlık grevinin 90. gününde eylemini ölüm orucuna çevirdi.Ölüm orucunun 112. gününde olan Koçak'ın sağlık durumunun kritik sürece girdiği belirtildi. 

Albayın ‘Atatürk’ sürgününde Süleyman Soylu parmağı

18 Mart Çanakkale Zaferi anma etkinliğinde Atatürk’ün adı anılmadığı gerekçesiyle töreni terk eden Askerlik Şubesi Başkanı Albay Önder İrevül, dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Güncel

Türkiye medyası yalan havuzunda: Trump yaptırımları kaldırmadı, ‘önce beni mutlu edin’ diyor

ABD Başkanı Trump, Beyaz Saray'da yaptığı açıklamada ABD askerlerinin Suriye'den çekilmesinin başladığını söyledi. Türkiye ile varılan anlaşma doğrultusunda varılan 'ateşkes'in kalıcı hale geldiğini söyleyen Trump 'Bu kısa süreli çatışma olmasaydı bu müzakere de olmayabilirdi' dedi.

Bundan daha iyi savunulamazdı: Mektubu kabul etmeyip duygusallık mı sergileseydik?

AKP Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, Trump'ın Erdoğan'a gönderdiği mektuba ilişkin, 'Cumhurbaşkanımız sahada en güzel şekilde cevabı vermek yerine orada kalkıp da, "Bana böyle bir mektup geldi. Ben bu mektubu kabul etmiyorum' deyip, diplomasi örneği değil de bir duygusallık örneği mi sergileseydi" dedi.

Alevi öğrencilere baskı: Namaz kılın, başınızı örtün

Adıyaman'nın Gölbaşı ilçesine bağlı Belören beldesinde bulunan lisenin müdürü ve rehber öğretmeni hakkında Alevi öğrencilere 'namaz kılın, başınızı örtün' baskısı yaptığı gerekçesiyle suç duyurusunda bulunuldu.

Komşusunun eşeğine tecavüz eden sapığa ‘malın değerini düşürme’ suçlaması…

Eskişehir’de komşusuna ait eşeğe tecavüz ettiği iddia edilen M.K. hakkında ‘işe yaramayacak hale getirme ve değerini düşürme’ suçundan 4 aydan 3 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı.

Şili’de isyan: 48 saatlik genel grev başladı

Şili’de Cumhurbaşkanı Piñera yönetimine karşı genel grev başladı. Son verilere göre ölü sayısı 15 kişiye yükselirken gözaltına alınanların sayısı 5 bin 400 kişiyi aştı.

Trump’tan Mazlum Kobani’ye teşekkür: En içten saygılarımı Kürt halkına iletin

ABD Başkanı Donald Trump, PKK'lı Mazlum Kobani'ye teşekkür eden bir tweet yazdı...

Turgay Ciner ile aynı karede…

İmamoğlu ve Habertürk’ün patronu Turgay Ciner aynı karede...

29 Ekim öncesindeki cuma hutbesinde Atatürk’ün adı anılacak mı?

CHP'li Şahin, Diyanet İşleri Başkanlığı’nın Atatürk’e cuma hutbelerinde ve internet sitesinde yer vermemesini Meclis gündemine taşıdı. Şahin, Atatürk’e kurucusu olduğu Diyanetin ’29 Ekim öncesi Cuma hutbesinde yer verecek midir?’ diye sordu.

İlk internet kullanım yaşı ikiye düştü

İnternet kullanım oranlarımız erkeklerde yüzde 82, kadınlarda yüzde 69. İlk kullanım yaşı 5’ten 2’ye düşmüş durumda...

Buna göz yumulursa ‘güvenli bölge’nin vurulma riski var

Rus vekil Andrey Krasov, Rusya ve Türkiye’nin ortak çabalarıyla güvenli bölge oluşturulabileceğini ve devriye faaliyetleri yürütebileceklerini ancak, militanların da bu bölgeden ABD’nin askerlerini naklettiği...