662'nci tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri Edirne’nin Sarayiçi Er Meydanı’nda gerçekleştirildi. Edremit Belediye Başkan Yardımcısı Tayfun Canlı Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’ın konuğu olarak güreşleri canlı olarak takip eden isimler arasındaydı. 

Başpehlivanlığı Yusuf Can Zeybek'in kazanması sonucu Gürkan ve Kırkpınar organizasyon yetkilileri yaptığı görüşmede 2024 yılı güreşlerinde Edremit Zeytinyağının kullanılması konuşuldu. 

Edremit Belediye Başkan Yardımcısı Tayfun Canlı, ev sahipliği için Edirne Belediye Başkanı'na teşekkür ederek şu iafedeleri kullandı:

 Edremit Belediyesi olarak 2024 yılında gerçekleştirilecek olan 663. Tarihi Kırıkpınar Yağlı Güreşlerinde pehlivanların kullandığı yağı kazdağlarından olacak. Bu işbirliğini için Edirne Belediye Başkanımız çok değerli ağabeyim Recep Gürkan ve Kırkpınar yetkililerine olumlu görüşlerinden dolayı teşekkür ediyorum.

Öte yandan Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan 26 Temmuz’da yapılacak olan 17. Edremit Şehit Hamdibey Güreşleri’ne davet edildi.