Şarkıları ve konserlerindeki enerjisiyle tanınan Kenan Doğulu, evinde verdiği partiyle 50. yaşını coşkuyla kutladı. Partiden önce, yüksek ses nedeniyle komşularına mektup göndererek özür dileyen Doğulu, mektubunda şu ifadelere yer verdi:

"Her sene 31 Mayıs'ta sizlere verdiğimiz geçici rahatsızlık için önden özür diliyorum. Bu cuma da evde, bahçede, eş, dost ve ailemle bir araya gelip 50. yaş günümü kutlayacağız. Normalden biraz daha kalabalık olacağımız için doğal olarak konuşma ve müzik gürültüsü daha fazla olacaktır. Şimdiden affınıza sığınarak bir gecelik sabır ve anlayış rica ediyorum. Olası bir ihtiyaç, uyarı veya destek için bize ulaşmanız gerekirse güvenlik ve koordinasyon müdürümüz Vahdet Bey'e ulaşabilirsiniz. Katılmak isterseniz de bekleriz, listeye eklenmek için lütfen isimlerinizi iletiniz."

Partide Kenan Doğulu'nun dikkat çeken gitar şeklinde beyaz bir pasta kesildi. Renkli bir dekorasyonun hakim olduğu gecede, duvarlarda güneş sembolleri ve "Kenan doğdu" yazıları yer aldı. Doğulu, partide şarkılarını seslendirirken eşi Beren Saat ile dans etti. Ayrıca, Beren Saat'in eski dizi arkadaşları Selçuk Yöntem ve Kıvanç Tatlıtuğ da partiye katıldı.

Kenan Doğulu Polis Baskını 2

Magazin Online'a göre, Kenan Doğulu'nun mektubuna rağmen komşular gece yarısı sesten rahatsız olarak polise şikayette bulundu. İkazlara rağmen sona erdirilmeyen Acarkent'teki partiye polis müdahale etti.

İşte partiden bazı renkli görüntüler...

Kenan Doğulu Kıvanç Tatlıtuğ

Kenan Doğulu Parti