Süper Lig ekiplerinden Kayserispor, 2023-24 sezonunun ilk haftasında evinde oynayacağı Galatasaray karşılaşması için hazırlıklarına hız kesmeden devam ediyor.

İNANIYORUZ
Teknik Direktör Çağdaş Atan nezaretinde antrenmana çıkan sarı-kırmızılı ekip, ısınma hareketlerinin ardından taktik çalışmaları yaptı. Kayserispor, çıkacağı ilk maçta geçen sezonun şampiyonu Galatasaray’ı yenerek lige iyi bir başlangıç yapmayı hedefliyor.

YÜZDE 100'ÜMÜZLE OYNAYACAĞIZ
Maça yüzde 100 hazır şekilde çıkacaklarını söyleyen Dimitrios Kolovetsios, “Aslına bakarsanız bizim adımıza çok iyi bir kamp dönemi olduğunu söyleyebilirim. İyi çalıştık, hocamızın bizlerden istediği opsiyonları takım halinde iyi bir şekilde antrenmanlarda gösterdik. Hazırız ve önümüzdeki büyük maç için bekliyoruz. Tabii ki Galatasaray çok kuvvetli bir takım. Geçen senenin şampiyonu olan bir takım ve biz de tabi bunun bilincindeyiz. Diğer taraftan geçen sene içeride oynadığımız maçta kazanan taraf bizdik. Galip gelmiştik. Bunu da hesaba katmak lazım. Dolayısıyla Galatasaray karşısında yüzde 100’ümüzle oynayacağız. Çok iyi mücadele edeceğimizi söyleyebilirim. Taraftarlarımızı mutlu etmek istiyoruz” dedi.