Kaftancıoğlu’ndan Soylu’ya: ‘Adını hatırlayamadığım İçişleri Bakanı…’

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, kendisine yönelik,”Adını hatırlayamadığım bir CHP İl Başkanı var” diyen İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya kendi sözleriyle cevap verdi. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, geçtiğimiz günlerde CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu ile ilgili “İsmini hatırlamıyorum, Canan mı” diye bir demeçte bulunmuştu. Kaftancıoğlu ise, Süleyman Soylu’nun DP Genel Başkanı iken yaptığı açıklamaların […]

Gündem Kaftancıoğlu’ndan Soylu’ya: 'Adını hatırlayamadığım İçişleri Bakanı...'

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, kendisine yönelik,”Adını hatırlayamadığım bir CHP İl Başkanı var” diyen İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya kendi sözleriyle cevap verdi.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, geçtiğimiz günlerde CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu ile ilgili “İsmini hatırlamıyorum, Canan mı” diye bir demeçte bulunmuştu.

Kaftancıoğlu ise, Süleyman Soylu’nun DP Genel Başkanı iken yaptığı açıklamaların videosunu yayınlayarak, Soylu’ya cevap verdi.

Kaftancıoğlu, ” Adını bir türlü hatırlayamadığım İçişleri Bakanı, İstanbul’a ihanet edenlere neden oy verilmemesi gerektiğini tane tane anlatmış. Bizde iftira, montaj yok hakikat var buyrun. ” dedi.

En çok okunan haberler

Saray duyurdu: Atatürk’e ‘firavun’ diyen Nuri Pakdil öldü

Ankara Şehir Hastanesi'nde tedavi gören gerici yazar Nuri Pakdil 85 yaşında hayatını kaybetti.

Haydarpaşa ihalesi: Nasıl bu kadar pervasızlar?

Ulaştırma ve Alt Yapı Bakanlığı tarafından Haydarpaşa ve Sirkeci Gar binalarının kullanılmayan kısımlarının “kültür ve sanat etkinliklerinde kullanılmak üzere” çıartıldığı ihaleye katılımcılardan İstanbul Büyükşehir...

‘Ülkemde Neler Oluyor?’ programının bu haftaki konuğu İhsan Eliaçık

Toplumsal TV'de yayın hayatına başlayan, Linda Gözde Karasu'nun sunduğu 'Ülkemde Neler Oluyor?' programının bu haftaki konuğu İlahiyatçı yazar İhsan Eliaçık olacak. 

Trump’ın Erdoğan’a yazdığı mektubun arkasındaki psikolojik nedenler

Günlerdir Türkiye ile birlikte bütün dünya Trump'ın AKP’li cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a yazdığı mektubu konuşuyor. Efendim neymiş mesele diplomatik teamülleri aşıyor nezaket kurallarına uymuyormuş. Mektubun...

Ahmet Hakan: İmamoğlu isyanında haklıdır!

Hürriyet Gazetesi yazarı Ahmet Hakan, Haydarpaşa ve Sirkeci garları ihalesi ile ilgili İBB iştiraklerinin hukuksuzca elenmesine tepki gösterdi.

Güncel

IŞİD’lileri kaçırıyorlar: Yeni göreve kadar güvenli bölgeye…

Suriye’nin resmi haber ajansı SANA’nın, yerel basın ve kaynaklara dayandırdığı haberine göre ABD işgal kuvvetleri Haseke’deki IŞİD’li esirleri helikopterlerle Irak'a taşıyor.

Üniversiteyi zarara soktular! Sayıştay tek tek sıraladı, soruşturma istedi

Ege Üniversitesi 2018 Yılı Sayıştay Düzenlilik Denetim Raporu erişime açıldı. Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı olmak üzere, kamuyu zarara uğratan ve mevzuata uygun olmayan usulsüz uygulamalara ilişkin tespitler sıralandı.

Meclis’te intihar girişimi

Meclis'te bir yurttaş halkla ilişkiler binasının çatısında intihar girişiminde bulunuyor.

CHP iddiaları TBMM’ye taşıdı: TÜRGEV’e mi verildi?

CHP Genel Başkan Yardımcısı Denizli Milletvekili Gülizar Biçer Karaca, Denizli'de eğitim alanı olarak kullanımın üzerinden yıllar geçtikten sonra yeniden imar plan değişiklikleri ve hizmet alanına dönüştürme...

Sabancı Ailesi, Cumhuriyet’in kazandırdıklarına ihanet ve hayırseverlik maskesi

Sabancı Ailesi'ni "Külliyen yalancısınız. Hayırseverlik diye harcadıklarınız sömürdüklerinizde domuz kılı bile değil" sözleriyle eleştiren usta iktisatçı, "Vakıf dediğiniz, incir yaprağınız. Hele siz Sabancı ailesi, rejimin yalakası olarak bu Cumhuriyetin size kazandırdıklarına ihanet edenlerin başındasınız" ifadelerini kullandı. 

1946’da Sovyet atom bombası için verilen gizli emir açıklandı

Rosatom, Sovyet atom bombası oluşturma emrinin gizliliğini kaldırdı...

Motorine yine zam

Enerji Petrol Gaz İkmal İstasyonları İşveren Sendikası motorine zam geldiğini duyurdu.

IŞİD’lileri kaçırıyorlar: Yeni göreve kadar güvenli bölgeye…

Suriye’nin resmi haber ajansı SANA’nın, yerel basın ve kaynaklara dayandırdığı haberine göre ABD işgal kuvvetleri Haseke’deki IŞİD’li esirleri helikopterlerle Irak'a taşıyor.

Beklediği kahramanlık madalyası takıldı: Hakan Atilla’ya yeni görev

Borsa İstanbul Genel Müdürlüğü’ne Hakan Atilla atandı.

‘Nasıl bir histir diye cezaevine girdim sonra dedim ki beni unutmayın burada’

Usta müzisyen Erkan Oğur, dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Oğur, “Nasıl bir histir diye Sinop Cezaevi’ndeki hücrenin birine girdim..." dedi.

Gül yeni parti için AKP’den silinen üç isme daha gitti

AKP’den istifa eden ve parti kurma hazırlıklarını sürdüren eski bakan Ali Babacan’ın kuracağı yeni partide yer almaları için 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün de bazı isimlerle özel olarak temas sağladığı öne sürüldü.