Elif Keskin'den 10 gündür hiçbir haber yok

Ankara'da 31 Aralık'ta evden çıkan 22 yaşındaki Elif Keskin'den 10 gündür haber alınamıyor.

Kadın ve Çocuk 10.01.2021, 11:49
Elif Keskin'den 10 gündür hiçbir haber yok
Toplumsal Haber Merkezi

Ankara'da ailesi ile birlikte yaşadığı evden sabah saatlerinde ayrılan 22 yaşındaki Elif Keskin'den 10 gündür haber alınamıyor. Anne Nigar Keskin, "O bir yerlerde mutlaka zorla tutuluyor. Tek istediğim kızım, başka hiçbir şey değil" dedi.

Ankara'nın Altındağ ilçesi Yıldıztepe Mahallesi'nde yaşayan Mustafa-Nigar Keskin çiftinin iki çocuğundan biri olan Elif, 31 Aralık'ta sabah saatlerinde ailesi ile birlikte yaşadığı evden ayrıldı. Ancak Elif, aynı gün eve dönmedi. Bunun üzerine Elif'i aramaya başlayan ancak sonuç alamayan aile, polise ihbarda bulundu. Polis ekipleri, Elif Keskin'in bulunması için çalışma başlattı. Ayrıca Elif'in fotoğrafı sosyal medyada paylaşılarak, yardım istenildi.

'BİR YERLERDE ZORLA TUTULUYOR'
DHA'nın haberine göre, kızının daha önce kaynaştırma öğrencisi olduğunu ifade eden Anne Nigar Keskin, "22 yaşındaydı ama kızım çok saftır. Kaynaştırma öğrencisiydi daha öncesinde. Biraz rahatsızlığı vardı. 10 yaşındaki çocuk gibiydi. Bir çocuğu nasıl kandırırsınız şekerle, çikolatayla; benim kızımı da çok rahatlıkla kandırırsınız. Çok cana yakındı, herkesle konuşurdu. Küçükken dikkat dağınıklığı, hiperaktivite vardı, raporluydu. Görenlerin, duyanların haber vermelerini istiyorum. Bu kadar sürede kızım haber vermeden durmazdı, mutlaka haber verirdi. O bir yerlerde mutlaka zorla tutuluyor. 10 gündür kızımdan haber alamıyorum. Sadece tek istediğim kızım, başka hiçbir şey değil" diye konuştu.

Yorumlar (0)