Dünyaca ünlü oyuncu Jenna Ortega'nın, kendisinden 31 yaş büyük olan Martin Freeman ile birlikte rol aldığı yeni filmi "Miller's Girl", izleyiciler arasında tartışmalara neden oldu. Kara komedi türündeki filmde, 21 yaşındaki Ortega'nın 18 yaşındaki öğrenci Cairo Sweet'i canlandırırken, 52 yaşındaki Freeman ise onun öğretmeni Jonathan Miller rolünü üstleniyor.

Filmdeki erotik sahneler, özellikle ikilinin arasındaki yaş farkı nedeniyle sosyal medyada büyük tepki çekti. İzleyiciler, Ortega ve Freeman'ın karakterlerinin yaş farkına rağmen romantik ilişkiye girmesini "iğrenç" olarak nitelendirdi.

Filmin mahremiyet koordinatörü Kristina Arjona, yapılan eleştirilere yanıt verdi ve Ortega'nın kendini rahat hissettiği konularda desteklendiğini belirtti. Arjona, "Jenna Ortega ne yapmak istediğinden emindi ve çekimler sırasında tamamen desteklendi. Bu süreç boyunca pek çok kişi, Jenna'nın rahat olduğu şeylerle tutarlı olduğundan emin olmak için Jenna ile etkileşim halindeydi ve Jenna ne yapmak istediğinden çok kararlı ve çok emindi." açıklamasında bulundu.

Filmin yayınlanmasının ardından yaşanan bu tartışmalar, oyuncuların ve filmin yapım ekibinin dikkatini çekerken, izleyiciler arasında da farklı görüşlerin ortaya çıkmasına sebep oldu.

Editör: Necla Necla