Tatlıses'i biran olsun yalnız bırakmayan ve tüm işleri ile ilgilenen menajeri Şule Çınlama Yazar'ın doğacak çocuğu için takım arayışına giren sanatçı ve yanındaki yakın dostu" Ben Fenerbahçeliyim ama kocan da Beşiktaş'lı. Çocuk da Fenerbahçe'li olur" dedi. 

Ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses menajerinin mutlu haberini kendisi duyurdu. Ünlü sanatçı uzun yıllardır menajerliğini üstlenen Şule Çınlama Yazar'ın hamilelik hamile olduğunu söyledi. Mutlu haberini herkesle paylaşan Tatlıses menajerinin çocuğu için şimdiden de tutacağı futbol takım sözü almayı ihmal etmedi. Koyu Fenerbahçe taraftarı olan ünlü sanatçı ve yakın bir dostu menajerinin çocuğu için " Kocan Beşiktaş'lı olabilir. Patronun da Fenerbahçe'li. Ama sponsorunda benim Beşiktaş'lı o yüzden çocuğunda Beşiktaş'lı olacak" esprileri yapıldı. 

Menajerine otel almıştı

Şule Çınlama Yazar İbrahim Tatlıses'e menajerlik hizmeti verdikten bir kaç yıl sonra geçtimiz aylarda İzmir'de bir otel hizmete açmıştı. Oteli gören herkes " İbrahim Tatlıses'in menajeri olmak varmış" yorumlarını yapmıştılar.