Hamster Kombat Nedir?

Hamster Kombat, bir oyna-kazan uygulamasıdır. Telegram üzerinden erişilebilen bu uygulama, kullanıcılarına çeşitli görevler ve aktivitelerle puan kazanma imkanı sunar. Bir airdrop projesi olan Hamster Kombat, borsada listelendiğinde kazanılan puanların paraya çevrilebilmesine olanak tanır. Günde sadece 15 dakika ayırarak dolar olarak kazanç elde edebilirsiniz.

Hamster Kombat Nasıl Oynanır?

Telegram Üzerinden Erişim:

Referanslı Link: İlk girişte size +5000 puan kazandırır. Referanslı Link
Referanssız Link: Referanssız Link

Uygulamayı Açma:

Telegram üzerinden uygulamayı açtıktan sonra sol altta bulunan mavi "PLAY" tuşuna basın ve ayarların tamamlanmasını bekleyin.

Puan Kazanmaya Başlayın:

Uygulama kurulduktan sonra çeşitli görevlerle puan kazanmaya başlayabilirsiniz.

Hamster Kombat Puan Kazanma Yöntemleri

  • Fareye Tıklama: Uygulama ortasında bulunan fareye tıklayarak puan kazanabilirsiniz. Bu tıklama hakkınız sürekli yenilenir.
  • Mine Kartları: "Mine" kısmında bulunan kartları puanlarınız ile alarak saatlik puan kazancınızı artırabilirsiniz. 3 saatte bir girip otomatik puanınızı toplayabilirsiniz.
  • Arkadaş Daveti: Arkadaşlarınızı davet ederek ekstra puan kazanabilirsiniz.
  • Görevler: "Earn" bölümünde bulunan "task list" görevlerini yaparak puan kazanabilirsiniz.
  • Günlük Giriş Ödülleri: "Earn" bölümündeki "Daily reward" kısmından günlük giriş ödüllerinizi toplayabilirsiniz.

Hamster Kombat Günlük Kombo Nedir?

"Mine" kısmında yer alan üç tane soru işareti olan kısımda her gün farklı kartların kombosu bulunur. Bu kartları puanlarınız ile alarak 3'lü komboyu tamamlarsanız 5.000.000 puan kazanabilirsiniz. Günlük komboları sosyal medya platformları ve forumlarda takip edebilirsiniz.

Hamster Boost Nedir?

Boost Kullanımı:

Ana ekranın sağ altında bulunan "boost" yazısına tıklayarak çeşitli güçlendirmeler yapabilirsiniz.

Full Energy: Günlük 6 kez fareye tıklama limitinizi beklemeden tamamen doldurabilirsiniz. Her kullanım arası 1 saat bekleme süresi vardır.
Destekleyici Yükseltmeler: Multitap ve Energy limit kısımlarını puanlarınız ile yükselterek puan kazancınızı hızlandırabilirsiniz. Multitap, fareye her tıkladığınızda gelen puanın artmasını, Energy limit ise tıklama ekranındaki limitinizin artmasını sağlar.

Günlük Kombo ve Güncel Görev Kodları

Günlük kombolar ve güncel görev kodları her gün değişmektedir. Bu kodları ve komboları sosyal medya ve forumlar üzerinden takip edebilirsiniz.