38 yaşındaki Hadise, hem özel hayatıyla hem de kariyerindeki başarısıyla dikkat çekiyor. Son zamanlarda güzelliğiyle de ön planda olan Hadise, ağladığı ve güldüğü kareleri hayranlarıyla paylaşarak büyük beğeni topladı. Yayınladığı videoda şarkıcı, "Kendimi ağlarken, gülerken, en güçlü ve en güçsüz halimle çok seviyorum… Herkesin bu şablonla oluşturduğu videoları izlemek, görmek ve paylaşmak istiyorum" ifadelerini kullandı.

Başarılı şarkıcı, ikinci evliliğe karşı olmadığını belirterek, "Hayatımda uzun zamandır ilk kez kendimi çok iyi hissediyorum. Hayatımda da uzun zamandır yalnızım. Yani aşk çok sevdiğim bir şey, biliyorsun" dedi.

Aşka İnancı Devam Ediyor

Aşka olan inancının hala devam ettiğini söyleyen Hadise, sözlerine şöyle devam etti: "Aşk kadını Hadise diyorsun. Ben göz önünde bir insanım. İnanırım! 'Tekrar evlenir miyim?' Evet! 'Tekrar boşanabilir misin?' Ona da 'evet' cevabını verebilirim."

Hadise'nin bu samimi ve cesur açıklamaları, hayranlarından büyük destek görmeye devam ediyor. Şarkıcının paylaşımı, takipçilerine ilham vermekle kalmayıp, duygusal anların da hayatın bir parçası olduğunu vurguluyor.