Koç (21 Mart - 19 Nisan)
Bugün kendinize ve sağlığınıza odaklanmak isteyebilirsiniz. Kısa bir seyahat veya yeni bir seyahat planı yapmayı düşünebilirsiniz. Sezgilerinizin güçlü olduğu bu dönemde yaratıcı fikirler üretebilirsiniz. Ruhunuzu besleyecek aktiviteler yaparak günü değerlendirin.

Boğa (20 Nisan - 20 Mayıs)
Hareketli bir gün sizi bekliyor, ancak enerjinizi korumakta zorlanabilirsiniz. Önemli kararlar almadan önce dinlenmek ve düşünmek için zaman ayırın. Aşk hayatınızda olumlu gelişmeler yaşanabilir, duygusal olarak desteklenmiş hissedebilirsiniz.

İkizler (21 Mayıs - 20 Haziran)
Bugün iletişim ve zihinsel faaliyetler ön planda olacak. Yeni bilgiler öğrenmek veya fikirlerinizi başkalarıyla paylaşmak için harika bir zaman. Kısa yolculuklar ve kardeşlerinizle ilgili konular gündeminizde olabilir. Fikirlerinizi açıkça ifade edin.

Yengeç (21 Haziran - 22 Temmuz)
Ev ve aile hayatınıza odaklanmak isteyebilirsiniz. Geçmişle ilgili duygular yeniden gündeme gelebilir ve bu duygular üzerinde düşünmek isteyebilirsiniz. Sezgilerinizin güçlü olduğu bu dönemde empati yeteneğiniz de artabilir. Ailevi ilişkilerinizi güçlendirecek adımlar atın.

Aslan (23 Temmuz - 22 Ağustos)
Yaratıcılığınız ve özgüveniniz bugün yükseliyor. Kendinizi ifade etmek ve yeni şeyler denemek için harika bir zaman. Sosyal hayatınızda keyifli gelişmeler olabilir. Sanatsal ve yaratıcı projelerde başarılı olabilirsiniz, bu enerjiyi değerlendirin.

Başak (23 Ağustos - 22 Eylül)
Detaylara ve düzenlemelere dikkat etmeniz gereken bir gün. Pratik çözümler üretebilir ve sorumluluklarınızı yerine getirebilirsiniz. Sağlığınıza özen göstermeyi unutmayın; dinlenmek ve enerjinizi toplamak için kendinize zaman ayırın.

Terazi (23 Eylül - 22 Ekim)
Bugün romantik ve sanatsal bir gün sizi bekliyor. Sevdiklerinizle vakit geçirmekten keyif alacaksınız. Yaratıcı fikirler üretebilir ve güzellik duygunuz artabilir. Sosyal etkinliklerde bulunarak yeni insanlarla tanışabilirsiniz.

Akrep (23 Ekim - 21 Kasım)
Bugün yoğun duygular ve tutkular yaşayabilirsiniz. Gizli konular gündeme gelebilir, bunları açığa çıkarmak isteyebilirsiniz. Araştırma ve analiz yeteneğiniz artabilir, derinlemesine inceleme gerektiren işlerde başarılı olabilirsiniz.

Yay (22 Kasım - 21 Aralık)
Macera ve özgürlük arzusu hissedebilirsiniz. Yeni şeyler keşfetmek ve ufkunuzu genişletmek için ideal bir zaman. Arkadaşlarınızla keyifli vakit geçirebilir ve sosyal etkinliklere katılabilirsiniz. Yeni yerler görmek ruhunuza iyi gelecektir.

Oğlak (22 Aralık - 19 Ocak)
Kariyer ve sorumluluklar ön planda. Hedeflerinize ulaşmak için disiplinli ve çalışkan olmanız gerekiyor. Ailenizden veya iş arkadaşlarınızdan destek alabilirsiniz. Kariyerinizde önemli adımlar atabilir ve başarıya ulaşabilirsiniz.

Kova (20 Ocak - 18 Şubat)
Arkadaşlarınızla ve sosyal çevrenizle ilgili konular gündeminizde olabilir. Yeni fikirler üretebilir ve grup projelerinde yer alabilirsiniz. Özgünlüğünüz ve bağımsızlığınız ön plana çıkabilir, farklı bakış açıları geliştirebilirsiniz.

Balık (19 Şubat - 20 Mart)
Rüyalarınız ve sezgileriniz ön planda olacak. Yaratıcı fikirler üretebilir ve ilham alabilirsiniz. Maddi konularda dikkatli olmanız gerekiyor. Hayal gücünüzü kullanarak yeni projelere imza atabilir ve başarılı olabilirsiniz.