Süleyman Soylu: Huzurla kahvemizi içiyoruz

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Hakkari'de askeri üs bölgesi yakınlarında, 3 bin 300 metrede yükseklikteki Sat Buzul Gölleri'nde bir manga asker korumasında kahve içerken çekilen fotoğraflarını paylaştı.

Gündem 17.10.2020, 13:13 17.10.2020, 13:19
Süleyman Soylu: Huzurla kahvemizi içiyoruz

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Hakkari’de 3 bin 300 metrede yükseklikteki Sat Buzul Gölleri’nde Göllerbaşı Üs Bölgesi yakınlarında bir manga asker korumasında kahve içerken çekilen fotoğraflarını paylaştı.

Bakan Soylu, Twitter hesabından yaptığı paylaşımında, “Birilerinin teröristleriyle hayali, burada kahve içmekmiş. 3300 metrede, Göllerbaşı Sat Buzul Gölleri’nde, ay yıldızlı bayrağımızın gölgesinde, huzurla kahvemizi içiyoruz. Allah’a şükürler olsun” ifadesini kullandı.

KULELER, YOLLAR, YERALTI TÜNELLERİ VE KAHVE
Soylu, başka bir paylaşımında da kahve içtiği göl yakınındaki askeri üs bölgesindeki ziyaretinden fotoğraflar etiketleyerek, “İkiyaka Dağları Irak sınırında Düztepe Üs Bölgesi’ndeyiz… Kuleler, yollar, yeraltı tünelleri… 3450 metrede, Türkiye’nin en yüksekteki en modern üs bölgesi, bir haftaya bitiyor. Allah devletimize ve Milletimize zeval vermesin Büyük gurur” paylaşımı yaptı.

Yorumlar (0)