Gustavo maça Covid-19'lu halde mi çıktı? Emre Belözoğlu'ndan açıklama

Sosyal medyada ve bazı televizyon kanallarında dile getirilen "Gustavo Başakşehir maçına koronavirüs olmasına rağmen çıktı" iddiasına Emre Belözoğlu'ndan yanıt geldi.

Gündem 31.12.2020, 21:48
Gustavo maça Covid-19'lu halde mi çıktı? Emre Belözoğlu'ndan açıklama

Fenerbahçe Sportif Direktörü Emre Belözoğlu, Luiz Gustavo'nun koronavirüs testinin pozitif çıktığı ve bu şekilde oynatıldığı yönünde kamuoyunda çıkan haberlerden duyduğu rahatsızlığı anlatan Belözoğlu, açıklamada bulundu.

"Biz oyuncuyu pozitif oynatacağız sonra git arkadaşlarınla gol sevincinde sevin diyeceğiz. Bunlar Sağlık Bakanlığı’na işleniyor. Test olunca sonuçlar oraya gidiyor" diyen Belözoğlu, Benim ülkemizde en rahatsız olduğum şey gerçeği ispat etmek için uğraşmak. Yalanla söylerken kimse sorumlu davranmıyor ama gerçeği ispat etmek için biz mücadele ediyoruz" ifadelerine yer verdi.

"Bu kabul edilebilir bir durum değil" ifadeleriyle açıklamalarına devam eden Belözoğlu "Oyuncu Covid çıkacak biz de golden sonra git sevin arkadaşlarına yay diyeceğiz. Gerçekçi olmak lazım, çamur at izi kalsın düşüncesiyle bu iş gitmez. Ben bunları önemsemiyorum ama ortaya iddia atıldığında ne yazık ki ona inanan insanlar da olabiliyor." dedi.

Yorumlar (0)