Berat Albayrak'ın istifası üzerine CHP'den çağrı: Bu panayırdan sıkıldık, bir an önce erken seçim!

"Cumhuriyet Halk Partisi olarak erken seçim talep ediyoruz" diyen Gökçen, "İşçinin, işsizin, öğrencinin, emeklinin, gencin, yaşlının, kadının bizimle talebi ortaktır. Bu panayırdan sıkıldık. Bir an önce erken seçim!" ifadelerini kullandı.

Gündem 08.11.2020, 20:44 09.11.2020, 00:25
Berat Albayrak'ın istifası üzerine CHP'den çağrı: Bu panayırdan sıkıldık, bir an önce erken seçim!
Toplumsal Haber Merkezi

CHP Genel Başkan Yardımcısı Gökçe Gökçen, Erdoğan'ın damadı, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın istifası sonrası 'erken seçim' çağrısı yaptı ve "Bu panayırdan sıkıldık. Bir an önce erken seçim!" dedi.

Sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada "Cumhuriyet Halk Partisi olarak erken seçim talep ediyoruz" diyen Gökçen, "İşçinin, işsizin, öğrencinin, emeklinin, gencin, yaşlının, kadının bizimle talebi ortaktır. Bu panayırdan sıkıldık. Bir an önce erken seçim!" ifadelerini kullandı.

Gökçe Gökçen'in açıklaması şu şekilde:

Milyonların “bakan hacklendi mi” diye, “bakan istifa etti, yarın geri döner mi?” diye sorarak sosyal medyaya kilitlendiği bir sistemsizlikte uçuruma yuvarlanıyoruz. Uçurumun kıyısından dönüş bir bakanın değil, erken seçimde Recep Tayyip Erdoğan’ın gidişiyle olacak.

Cumhuriyet Halk Partisi olarak erken seçim talep ediyoruz. İşçinin, işsizin, öğrencinin, emeklinin, gencin, yaşlının, kadının bizimle talebi ortaktır. Bu panayırdan sıkıldık. Bir an önce erken seçim!

Yorumlar (0)