AKP'li belediyenin açmakla övündüğü Millet Kıraathanesi alay konusu oldu

AKP'li başkan, belediyenin sitesinde reklamını yapan bu barakaya 'tesis' diyebildi. Sitede, 4 metrekarelik tesisin özenle çekilmiş fotoğrafları da paylaşıldı.

Gündem 07.12.2020, 15:59
AKP'li belediyenin açmakla övündüğü Millet Kıraathanesi alay konusu oldu
Toplumsal Ankara

AKP'li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın talimatıyla her köşe başına açılan 'Millet Kıraathaneleri'nde çılgın projeler birbirleriyle yarışıyor. Son örnek AKP'li Mamak Belediyesi'nden geldi.

Ankara Şafaktepe Mahallesi'nde 'Gülveren Millet Kıraathanesi' isminde bir baraka açan Mamak Belediyesi bir de bununla reklam yapmaya kalktı. Gülveren Millet Kıraathanesi, dokuz tabure, iki küçük masa ve bir semaverin küçük bir konteynırda bir araya getirilmesinden oluşuyor. toplumsal.com.tr'den alınmıştır.

Belediyenin internet sitesinde barakanın reklamını yapan AKP'li Başkan Murat Köse, bu barakaya 'tesis' diyebildi. Sitede, 4 metrekarelik tesisin altı adet de özenle çekilmiş fotoğrafı paylaşıldı.

AÇIKLAYIN, KAÇA İHALE ETTİNİZ?
Geriye akıllarda tek bir soru kaldı; bu başarı örneğinin ne kadar bir meblağa mâl edildiği ve kime ihale edildiği... Çünkü bu kadarı, her belediyenin depolarında bulunan malzemelerden de kurgulanabilir.

Yorumlar (0)