Bambaşka Biri dizisinde Sedef karakterine hayat veren Gonca Vuslateri, geçtiğimiz aylarda hamile olduğunu duyurmuştu. Şimdi, bebeğinin babasıyla ilgili açıklamalarda bulundu. Vuslateri'nin sevgilisinden 7 aylık hamile olduğu biliniyor ve bebeğin cinsiyeti kız olarak açıklamıştı.

Gonca Vuslateri, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla hamile olduğunu ve anne olacağını duyurmuştu. Şu sözlerle duygularını ifade etmişti: "Evet, hamileyim. Bilinmesi için erken bir dönem. İşe gidip geliyorum, ortamım sakin. Kadın olduğum için doğurma özelliğim var zaten... Öncelikle şaşkınlığa son vereyim. Yani bu genelde olabiliyor. 'Anne olmak çok istemedim' açıklamamı önüme getirmeyin. Hala aynı fikirdeyim... Sadece gelene 'git' demiyorum. Bu da seçimim. Hazır demiyorken de; bu beni otomatik çocuk annesi yapar."

GONCA VUSLATERİ2

Son zamanlarda bir programa katılan Vuslateri, bebeğinin babasının devlet memuru olduğunu açıkladı. "Levent ile birlikteliğimize başladığımızda, başka bir sektörden biriyle olmanın huzurunu yaşamıştım. O, devlet memuru ve hayatım ile sektörüm arasında büyük bir fark var. Benim işimde magazinsel bir yan var, o ise daha sakin. Erkek arkadaşımla hiçbir ortak yanımız yok" şeklinde konuştu.

Gonca Vuslateri'nin, kızının adını Asya koymaya karar verdiği de biliniyor. Bu isim, Vuslateri'nin daha önce birçok kez beğenisini dile getirdiği 'Selvi Boylum Al Yazmalım' filminin başrol karakterinin adından esinlenilmiş.