Fatih Tezcan ile ülkücüler ‘fesli yobaz’ yüzünden birbirlerine girdi! Yahudi ırkından bir isme Atamız demeye utanmıyor musunuz?

Atatürk ve Cumhuriyet düşmanlığıyla bilinen AKP’li Fatih Tezcan bulduğu her fırsatta hakaret ve tehditlerle muhaliflere saldırırken, hedefinde bu kez ülkücüler vardı.

Ülkücü Medya tarafından paylaşılan ‘Atatürk düşmanı Kadir Mısıroğlu yoğun bakımda!” şeklindeki habere tepki göstererek ‘fesli yobaz’a sahip çıkan Tezcan, Atatürk hakkında ithamlarda bulunarak şunları yazdı:

”ÜLKÜCÜ Medya diye çıkmışsınız ama KRİPTO değil gerçekten TÜRK iseniz SABETAYİST yani YAHUDİ IRKINDAN olduğunu her yerde (1912 King Davut 1932 Dolmabahçe) itiraf eden bir isme ATAMIZ demeye utanmıyor musunuz? Yoksa siz de İSRAEL siparişi Sahte Türkler’den misiniz? (Bkz.Moiz Kohen)

Kadir Mısıroğlu’na saygısızlığınızdan dolayı sizi takibi bırakıyorum. Sisteme boyun eğmiş kölelerseniz Türk veya başka ırk olmanızın önemi yok! 1923-1950 arası 1 seçim yapmamış ve sonra 1. Seçilmiş Başbakanı şehid etmiş Yahudi Diktatörlüğü’ne biat etmez GERÇEK BİR TÜRK! Vesselam.”

Yandaş Fatih Tezcan bir kez daha Atatürk’e saldırdı: İngilizlere ‘beni kullanın’ dedi

Kadir Mısıroğlu yoğun bakımda

 

Comments are closed.