Türkiye'nin günlerdir konuştuğu kazanın üzerinden 25 gün geçti. Eylem Tok'un oğlu T.C.'nin yaptığı kaza sonrası Oğuz Murat Acı hayatını kaybetmişti. Oğuz Murat Aci'nın babası Özer Aci, olayla ilgili çok önemli bir iddia ortaya attı. Özer, annesi Eylem Tok ile yurt dışına kaçan T.C.'nin okula gidip gelirken de o lüks aracı kullandığı, defalarca kez hız kameralarına yakalandığını söyledi. Aci'ye bu iddiasını destekleyen bir ihbar mesajı da geldi. O mesajı atan T.C.'nin okul arkadaşının annesiydi.

Kanal D Haber'in haberine göre Oğuz Murat Aci'nin babası Özer Aci, ehliyetsiz sürücü T.C. ile ilgili çarpıcı ve önemli iddialarda bulundu.

Aci, T.C.'nin kullandığı o lüks aracın Göktürk bölgesinde kazadan birkaç ay önce peş pşe hız kameralarına takıldığını ve 5 kez de trafik cezası kesildiğini söyledi.

Özer Aci, "Bize gelen ihbara göre çocuk o arabayla okula gidip geliyor. Yani kaza geliyorum diyor aslında baştan. Bu araca art arda 5 sefer ceza yazılmış. Bunların hepsi olasılıkla hız cezası ve Göktürk bölgesinde kesilmiş cezalar. Ceza yiyen büyük olasılıkla çocuk. Direksiyonda çocuk var tabii. Görülüyor ki bu araç çocuğa tahsis edilmiş" ifadelerini kullandı.

Özer Aci'nin iddiasına göre hız ihlallerinin yapıldığı anlarda direksiyonda Eylem Tok ile birlikte yurtdışına kaçan oğlu T.C. vardı.

Bu iddiayı destekleyen çok önemli bir mesaj atan kişi de T.C.'nin okul arkadaşının annesi olduğu iddia edildi.

Mesajda "Bu elim kazayı yapan çocuk ile kızım aynı okulda. Çocuğun okula da araba ile geldiğini söyleyenler var" ifadeleri yer aldı.