Ana Sayfa Etiketler üst manşet

Etiket: üst manşet

Bülent Arınç: KHK faciadır, özür diliyorum

KHK'lar için, "Bir faciadır" diyen Bülent Arınç, "Çevremde o kadar çok bu felaketi yaşayan insan var ki, ben onlara acıyorum, merhamet ediyorum. Aslında onlardan da özür diliyorum" diye belirtti.

Pakistan’da facia: Yangının nedeni belli oldu

Pakistan'ın Liyakatpur kenti yakınlarında bir son dakika yangın haberi geldi. Yolcu treninde büyük bir yangın çıktı. Üç vagonu alev alan trende 62 kişi yanarak hayatını kaybetti, onlarca yaralı var.

‘TRT’nin A Haber’e kıyağının belgeleri es geçildi’

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, CHP’li Mahmut Tanal’ın soru önergesinde belirttiği ‘A Haber’e TRT kıyağı’ belgelerini görmezden gelerek, yüzeysel bir cevap verdi.

‘Saray, İBB’ye üstü kapalı kayyum atamaya çalışıyor’

Cumhuriyet gazetesi yazarı Orhan Bursalı, Saray’ın İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne üstü kapalı bir şekilde kayyum atamaya çalıştığını belirterek, “Bunu yapacak cesaretleri olmadığı için, etrafında dolanıyorlar” dedi.

Gülse Birsel, Hürriyet’ten istifa etti

Yazar, senarist ve oyuncu Gülse Birsel, Hürriyet gazetesinden istifa ettiğini duyurdu.

‘Trump, Atatürk karşısında süt dökmüş kediye dönerdi’

CHP İstanbul Milletvekili Av. Mahmut Tanal, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı ve Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşunun 96. yıl dönümü dolayısıyla yazılı bir açıklama yaptı.

Kaç bayram geçti, Diyanet Atatürk’ü ancak hatırlayabildi

Türkiye, Cumhuriyetin ilan edildiği ve her yıl Cumhuriyet Bayramı olarak kutlanan 29 Ekim’i bir kez daha kutlamaya hazırlanıyor...

Valilik talimat vermiş: Kartal’da 29 Ekim törenine polis müdahalesi

İstanbul Kartal Meydanında düzenlenen Atatürk anıtına çelenk sunma programı dahilinde protokol çelenklerinin dışındaki siyasi parti ve STK Çelenklerinin Anıta konma isteği polisler tarafından engellenmek istendi...

Türkiye bu listede sondan üçüncü oldu

En iyi emeklilik şartlarına ilişkin 37 ülkenin dahil edildiği araştırmada Türkiye sondan üçüncü sırada yer aldı. Söz konusu listenin birinci sırasındaki ülke ise Hollanda...

Valilik yasakladı ama CHP boyun eğmedi: Yürüyeceğiz!

Nevşehir’de valilik yasağına inat cumhuriyet yürüyüşü yapılacak...