Ana Sayfa Etiketler Tayyip erdoğan

Etiket: tayyip erdoğan

‘Man Adası’ kararı bozuldu: Tazminat ödemeyecek

İstinaf Mahkemesi, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun "Man Adası" iddiaları nedeniyle AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a tazminat ödemesine yönelik kararı bozdu.

Oğul Bilal’in arkadaşına 40 şirketten maaş!

AKP'li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan'ın da mezunları arasında yer aldığı Kartal Anadolu İmam Hatip Lisesi mezunu Yahya Üstün'ün Varlık fonundaki 40 şirketten maaş aldığı iddia edildi.

Ortak konuştu: Kararı ne olursa olsun yanındayız

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Sayın Cumhurbaşkanımızın ABD ziyareti hakkındaki kararı tamamen kendi takdiridir. Kararı ne olursa olsun yanındayız, desteğimiz tamdır" dedi.

Yarın cumhurbaşkanı seçimi olsa… İşte Erdoğan ve İmamoğlu’nun oy oranları

Ada Araştırma şirketi, ekim ayına ilişkin yaptığı kapsamlı kamuoyu yoklamasının sonuçlarını açıkladı.

‘Erdoğan 15 Temmuz’dan bizim desteğimizle kurtulduğunu unutmuş gözüküyor’

İran Devrim Muhafızları’na yakınlığıyla bilinen Javan gazetesi Erdoğan’ın Tahran’a yönelik açıklamalarıyla ilgili ‘Erdoğan 15 Temmuz’daki darbeden İran istihbaratının desteğiyle kurtulduğunu unutmuş gözüküyor’ yorumu yaptı.

İşte varılan mutabakatın tam metni

Türkiye ve Rusya mutabakatı: Rusya YPG’nin Türkiye sınırının 30 km dışına çıkarılmasını sağlayacak

Erdoğan’ın Davutoğlu planı belli oldu

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın, eski Başbakan Ahmet Davutoğlu ve eski bakan Ali Babacan’ın kuracağı partilerin AKP’den koparması muhtemel oylar nedeniyle kendilerini aşağı çekebileceğini düşündüğü ve buna karşı strateji izleyeceği öğrenildi.

Yandaştan Erdoğan’a eleştiri! ‘İşin geri dönüşü yok diyorsunuz..’

İktidara yakınlığı ile bilinen Yeni Akit gazetesi yazarı Abdurrahman Dilipak bugünkü yazısında, Türkiye'nin Barış Pınarı Harekatı'nın durdurulması ile ilgili ABD ile yaptığı anlaşmaya ve...

Erdoğan’a hakaretten hapis cezası alan Orhan Aydın: Faşizme boyun eğmeyeceğim!

Orhan Aydın'a 'diktatör bozuntusu' dediği için 11 ay 20 gün hapis cezası verildi. Aydın yaşadığı sürece katliamın hesabını sormaya devam edeceğini ve faşizme boyun eğmeyeceğini söyledi.

Trump’ın mektubu operasyon başladıktan sonra gelmiş!

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, Trump'ın Cumhurbaşkanı Erdoğan'a gönderdiği mektuba ilişkin, 'Umarım Erdoğan bu paçavrayı okumamıştır. Müttfefiklik hukukuna sığmamaktadır. Hak ettiği yanıt verilmediği müddetçe küstahlık artacaktır' dedi.