Ana Sayfa Etiketler Tank Palet fabrikası

Etiket: Tank Palet fabrikası

585 milyon lira ve vergi muafiyeti yetmedi: Sancak’a bir kıyak daha

Ethem Sancak’a 585 milyon lira devlet desteği ve vergi muafiyeti yetmedi, ek Hazine arazisi tahsis edildi...

CHP’den eylem çağrısı!

CHP genel başkan yardımcıları ve çok sayıda milletvekili Tank Palet Fabrikası'nın ASFAT formülüyle özel sektöre devrini protesto için bugün saat 18.00'de Adapazarı Kent Meydanı'nda oturma eylemi yapacak.

Tank palette özelleştirme oyunu

Tank Palet fabrikası askeri şirket olan ASFAT’a devredilecek. ASFAT fabrikayı dilediği şirkete 25 yıllığına kiralayacak. Kiracı şirket, devletin fabrikasında devletin işçisiyle tank üretecek.

Kılıçdaroğlu: Ordusunun silah fabrikasını Katar’a satana milliyetçi denmez

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, ülkücülere seslenerek, "Kendi ordusunun silah fabrikalarını yabancı bir orduya satanlara milliyetçi denmez" dedi. Kılıçdaroğlu, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'le birlikte...

CHP’li Öztrak Bahçeli’ye Tank Palet fabrikasının satışını sordu

Öztrak, 'Sarayın bekçiliğini yaptığını' söylediği MHP'genel başkanı Devlet Bahçeliye Türkiye sanayisinin önemli fabrikalarından olan Tank Palet fabrikasının satışı karşısında neden sessiz kaldıklarını sordu.

Tank Palet’i havada kaptı, Saray’a otobüs verdi!

Tank Palet fabrikasının ihalesiz verildiği Katar ortaklı BMC firması Saray'a otobüs armağan etti. Tank Palet Fabrikası'nın ihalesiz bir şekilde işletmesini devralan Katar ortaklı BMC firması...

Bahçeli’den Kılıçdaroğlu’na çok sert sözler!

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na yönelik "Nedir seni hoplatan, hazım zorluğu çektiren? Söyle de belki tedavisi bulunur!" ifadelerini kullandı.