Ana Sayfa Etiketler Melih gökçek

Etiket: melih gökçek

Mahkeme karar verdi: Melih Gökçek’in mal varlığı araştırılacak

Ankara Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Melih Gökçek'in mal varlığı araştırılacağı iddia edildi.

Bir ‘fışkiye’ vakası daha: Fındıklı Belediyesi’nin fışkiyesini kim kırdı?

Rize'nin Fındıklı ilçesinde belediyenin sosyal medya hesabından sahildeki soyunma kabinleri ve duş başlıklarının kırılması üzerine "Fışkiyeyi kim kırdı?" sözleriyle Melih Gökçek'e gönderme yapıldı.

Melih Gökçek: Ben yapınca kötü oluyorum, Ekrem Bey yapınca alkış

Almanya'nın başkenti Berlin’de geçen hafta birtakım programlara katılan İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı Ekrem İmamoğlu’nu yalnız bırakmayan eşi Dilek İmamoğlu, dikkat çeken bir video paylaşmıştı.

Gökçek’in projesine mahkemeden durdurma kararı

Ankara Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Melih Gökçek’in Bilkent Şehir Hastanesi’ne ulaşım sağlanması için ODTÜ yönetimi ile protokol imzaladığı ODTÜ Tüneli projesi mahkeme tarafından durduruldu.

Melih Gökçek, Erdoğan’ın kendisini hatırlamasını sevinçle karşıladı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamığlu’nun temel atmama törenine tepki gösterirken dikkat çeken bir isme sahip çıktı. Erdoğan, kendi talimatı ile istifa eden Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek ile ilgili “Melih Bey ile birlikte bu adımlar atıldı, Ankara bir değişimi dönüşümü yaşadı” dedi.

Gökçek şimdi de Down Sendromlu çocuklara hakaret etti

İmamoğlu'nu eleştirirken down sendromlu çocukları aşağılayan eski Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Gökçek, daha sonra bu paylaşımını sildi.

Gökçek döneminde alınan araçlar satılamadı

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, Melih Gökçek döneminde alınan araçları satışa çıkardı. Gökçek’in istifasından sonra da kullandığı araçlar, yıprandığı için satılamadı.

Gökçek’in elinden alınan cipler satışa çıktı

Yavaş, Gökçek'in ikametine belediye görevlileri ve polisi göndererek araçları aldırmış, araçlar bu zamana kadar da durumu olmayan çiftlere 'düğün aracı' olarak hizmet vermişti.

Yavaş tam listeyi yayınladı: 30 milyonluk tasarruf

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'ın “şeffaf yönetim” anlayışıyla başlattığı uygulamalar devam ediyor. Göreve geldikten sonra kendi makam aracı dahil diğer tüm makam araçlarından çakar...

Ankara’da Gökçek’in adamı istifa etti

Ankara Halk Ekmek Genel Müdürü Ahmet Sarıduman görevinden istifa etti...