Ana Sayfa Etiketler Mahkeme

Etiket: mahkeme

Anlık olarak kalbi durduğu için mahkemeye başvuran mahkum: Müebbet hapis cezamı...

ABD’nin Iowa eyaletinde bir cezaevinde 1997’den bu yana tutuklu bulunan mahkûm, kalbinin durup tekrar çalıştırılmasının ardından serbest bırakılmak için mahkemeye başvurdu.

Cinsel saldırıda bulunan polisin ifadesi habersiz alınmış: ‘Cinsel saldırı davasında bu...

Merve Demirel'i tacizden yargılanan polisin ifadesi habersiz yapılan ara duruşmada alınmış Duruşmada, Demirel'in avukatı reddi hâkim talebinde bulundu.

Emine Bulut cinayeti davasında gerekçeli karar açıklandı: Avukatı tepki gösterdi

Kırıkkale'de eski eşi tarafından bıçaklanarak öldürülen Emine Bulut'un katili Fedai Varan'ın yargılandığı davada gerekçeli karar açıklandı. 

Saadet Partili iki kişiyi öldüren AKP’lileri Metin Feyzioğlu savunacak

Malatya’nın Pütürge ilçesinde 31 Mart yerel seçimlerinde oy verme işlemi sırasında Saadet Partili 2 kişiyi öldüren, 1 kişiyi de yaralayan sanıkların avukatlığını TBB Başkanı...

Mehmet Ayvalıtaş kararı protesto edildi

Mehmet Ayvalıtaş davasından çıkan beraat kararı Kadıköy'de yapılan bir kitlesel basın açıklamasıyla protesto edildi. Haziran Direnişi'nde Ümraniye’deki yürüyüşe katılan Mehmet Ayvalıtaş’a araçlarıyla çarparak ölümüne neden...

ÖZEL | Ölüm orucundaki Koçak kritik süreçte! 38 kiloya düştü

Mustafa Koçak Şakran T Tipi Cezaevin'de sürdürdüğü açlık grevinin 90. gününde eylemini ölüm orucuna çevirdi.Ölüm orucunun 112. gününde olan Koçak'ın sağlık durumunun kritik sürece girdiği belirtildi. 

Ayağı kalkmadığı için duruşmalara alınmayacak!

İstanbul'da, Asliye Ceza Mahkemesi'nde görülen bir davanın duruşmasında ayağa kalkmadan savunma yapan bir avukat hakkında mahkeme, “avukatlık görevini yerine getirmediği” gerekçesiyle duruşmalara alınmamasına karar verdi....

Peruk gitti türban geldi! Ponzi mahkemede

1050 yıl hapsi istenen Arzu Mertkil mahkemeye de başörtüsü takarak geldi.

Kaftancıoğlu’nun avukatı: ‘Göstermelik bir şekilde istinaf bir ya da iki cezayı...

Avukat Belen, “İstinaf bir ya da iki cezayı bozacak. Bazılarını ise onayacak ve hemen infaz başlayacak. Bu mahkeme engizisyon mahkemesi” dedi.

Şeyma Subaşı tuz ruhundan adliyelik oldu

Şeyma Subaşı’nın yeni çıkan kitabını okuyan bir okur, “Kitapta cilt ve güzellik için tuz ruhu öneriliyor” diyerek Subaşı hakkında suç duyurusunda bulundu.