Ana Sayfa Etiketler Imamoğlu

Etiket: imamoğlu

İmamoğlu’ndan ‘yetki’ tepkisi: Biz oraya WhatsApp grubu kurulsun diye gitmedik

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, 38. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı ile 29. İstanbul Sanat Fuarı'nın açılış törenlerine katıldı. İmamoğlu buradaki konuşmasında İBB'nin yetkilerine ilişkin süren tartışmalara değindi.

İmamoğlu’ndan ‘ihale’ açıklaması: 23 Haziran’ı hatırlasınlar

CHP İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu’yla birlikte Haliç Kongre Merkezi’nde “CHP İstanbul İl Danışma Kurulu Toplantısı”na katılan İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, gar ihalelerindeki duruşlarını ‘yozlaşmışlığa karşı bir duruş’ olarak niteledi ve “Eğer siz buna sessiz kalırsanız daha büyüklerini yaşarsınız” dedi.

‘Bu toplumsal bir mücadele’

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İstanbul İl Başkanlığı tarafından düzenlenen programa katılan İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu bir konuşma yaptı. İmamoğlu konuşmasında "Zamanın ruhu çok önemlidir. Zamanın ruhu birçok konuda seferberlik emretmektedir tüm halka" dedi.

İmamoğlu: Kaosu temsil ediyorlar

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan'ı ziyaret ederek bir konuşma yapan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Suriye konusunda "Ne ABD'ye güveniyoruz, ne Rusya'ya güveniyoruz" dedi.

VİDEO | ‘Katılmak isteyen bütün avukatlarla suç duyurusunda bulunuyoruz’

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, "Haydarpaşa ve Sirkeci ihalelerinden İBB iştirakleri hukuksuzca elendi. Hem mahkemeye taşıyacağız hem de suç duyurusunda bulunacağız" dedi.

Kılıçdaroğlu, İmamoğlu ve Demirtaş bir arada

Selvi Kılıçdaroğlu, Dilek İmamoğlu, Başak Demirtaş Bakırköy'de bir restoranda buluştu. Buluşmaya Selahattin Demirtaş'ın kız kardeşi Av. Aygün Demirtaş da katıldı.

Akşener’den İmamoğlu’na: Seçilmesinde hepimizin payı vardır!

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı'na Ekrem İmamoğlu'nun seçilmesinde herkesin payı olduğunu belirterek, "31 Mart akşamı Sayın İmamoğlu’nun seçilmesinde hepimizin payı vardır. 15 bin 900 oy farkını, 814 bine çıkardınız. Tekrarladınız bir şey değişti, her şey değişti. Bizler siyaseti düşmanlık üzerinden yapmama kararıyla yola çıktık, buna devam ediyoruz" dedi.

İmamoğlu kahraman emekçileri ödüllendirdi!

6 Temmuz günü denize girerek bir vatandaşı kurtaran zabıta memuru ile 15 Temmuz günü Pendik'de bir aracın motoruna saklanan kediyi kurtaran üç İETT memurunu ödüllendirdi.

Seçimden sonra ilk kez

Erdoğan, 15 Temmuz darbe girişiminin 3'üncü yıl dönümü dolayısıyla Atatürk Havalimanı'nda düzenlenen törende katılmak üzere havalimanına geldi.

İmamoğlu: Hakları Olmayan maaşları alıyorlar!

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Anıtkabir ziyaretinin ardından CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu makamında ziyaret etti.