Ana Sayfa Etiketler Ibb

Etiket: ibb

İmamoğlu’ndan su zammı açıklaması: Zam yapmıyoruz diye bir taahhüdümüz yoktu

İlçe ziyaretlerinin 6'ıncısını Avcılar'a gerçekleştiren İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, Belediye Başkanı Turan Hançerli ile de saha gezisine çıktı.

Ölümünün 19’uncu yılında İBB Kültür A.Ş. de Ahmet Kaya’yı andı

Ahmet Kaya'nın Paris'te sürgünde hayatını kaybetmesinin üzerinden 19 yıl geçti. 10 Şubat 1999'da Magazin Gazetecileri Derneği'nin Princess Otel Kongre Salonu’nda düzenlenen ödül töreninde yılın en...

İBB’den yazı gitmemiş: Balık ekmek tekneleri kalkmıyor

İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin (İBB) Eminönü'ndeki teknelerde balık- ekmek satan esnafın tahliye edilmesiyle ilgili yazıyı Fatih Kaymakamlığı'na göndermediği ortaya çıktı.

İBB’de kritik istifa

İstanbulBüyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun çağırması üzerine Balıkesir'den gelip, Ulaşım Daire Başkanlığı görevine başlayan, öğretim üyesi Dr. Taylan Engin istifa etti.

İmamoğlu Londra’ya neden gittiğini açıkladı: Avrupa da Türkiye’nin bir parçasıdır

İstanbul Büyükşehir Belediye(İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, Londra'ya giderek belediye başkanlarından finans çevrelerine kadar birçok farklı isim, kurum ve kuruluşlarla temaslarda bulundu. Burada yaşayan gurbetçilerle buluşan İmamoğlu, Londra'ya neden geldiğini de açıkladı.

İBB’nin iptal ettiği projeyle ilgili açıklama yapan Bakan Kurum: Buna müsaade...

İBB yönetiminin Haliç ve Marmara Denizi'nin temizliği için planlanan Silahtarağa Arıtma Tesisi projesini iptal etmesiyle ilgili konuşan Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, “Gerekirse bakanlık olarak gideceğiz resen bu işi yapacağız” dedi.

Saray ortağı Bahçeli’den İmamoğlu yorumu: Sahte kahramanların temel atmama törenleri…

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın ABD Başkanı Donald Trump’la yapacağı görüşme öncesinde ‘ABD yönetiminin tutarsız, dengesiz ve samimiyetsiz’ olduğunu söyleyerek, “Türk milleti tamamıyla sayın cumhurbaşkanımızın yanındadır” dedi.

‘Boğaz yönetmeliği boğazlarında kalır, yutkunamazlar’

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, son günlerde gündeme gelen Boğaz Yönetmeliği için "Boğaz yönetmeliği boğazlarında kalır, yutkunamazlar" açıklamasında bulundu.

İmamoğlu’ndan su zammı açıklaması: İndirim gelir seviyesine göre yapılmamış, çok tüketen...

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu birkaç ay önce yüzde 40 indirim yapılan suya, geçen günlerde yeniden zam gelmesine dair açıklama yaptı.

İBB’den İstanbullulara müjde: Suya fahiş zam geliyor

İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin (İBB) en büyük kuruluşlarından olan ve kentin su ihtiyacının karşılandığı İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi'nin (İSKİ) 2020 bütçesi hazırlandı. Hazırlanan yeni bütçeye göre, 1 Aralık'tan itibaren suya yüzde 20 zam yapılacak.