Ana Sayfa Etiketler Fazıl say

Etiket: fazıl say

Fazıl Say 29 Ekim’de Saray’da

AKP'li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, ünlü piyanist Fazıl Say'ın 29 Ekim resepsiyonu için bir Cumhuriyet bestesi hazırladığını söyledi. Hürriyet yazarı Fatih Çekirge'nin köşesinde aktardığına göre Erdoğan, 31...

Hakan Hatipoğlu o polemiği anlattı: Beni çocuk gibi engelledi!

Hakan Hatipoğlu, kendisine 'Siz ne iş yapıyorsunuz?' diye soran Fazıl Say'a 'Beni tanıyan tanır, bilen bilir' yanıtını vermişti. Say ile Hatipoğlu arasındaki gerginlik çok konuşulmuştu.

Erdoğan’dan Fazıl Say açıklaması: Linç kampanyası başlattılar

AKP'li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Beştepe'de konuştu. Piyanist Fazıl Say'ın konserine gitmekten büyük memnuniyet duyduğunu söyleyen Recep Tayyip Erdoğan "Malum kesimler daha konser daveti şahsıma ulaştığı andan itibaren büyük bir linç kampanyası başlattılar" dedi.

Fazıl Say’dan Fenerbahçe mesajı

Ünlü piyanist, besteci Fazıl Say sosyal medya hesabı üzerinden Fenerbahçe mesajı yayınladı

Erdoğan’dan Topçu Kışlası açıklaması

AKP'li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ''Çok kızdıkları Taksim’deki kışla. O Topçu Kışlası’nın aslını bir görseniz, ‘Yazıklar olsun burayı yıkanlara’ dersiniz. O kadar muhteşem bir eser. Onun orjinaline uygun mimari tasarımlarını yaptırıyorum. Orayı ihya edeceğiz.'' dedi.

Fazıl Say’dan ilk açıklama!

Fazıl Say, AKP'li Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı konserine davet etmesi ve sonrasında yaşananlara ilişkin sosyal medya hesabından bir açıklama yaptı.

Fazıl Say’ın babası: O biraz ürküyor

Fazıl Say’ın müzik eleştirmeni babası Ahmet Say, oğlunun Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı davet ederek huzurunda konser vermesini destekledi.

Erdoğan Truva Sonatı’nı Atatürk’ü düşünerek dinledi

AKP Merkez Yürütme Kurulu (MYK), Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında toplandı.