Ana Sayfa Etiketler Fatih altaylı

Etiket: fatih altaylı

Altaylı’dan siyanür eleştirisi: Muhalefet, önceden görerek erken uyarı işini yapmış

Habertürk yazarı Fatih Altaylı bugünkü yazısında 'Muhalefet' başlıklı bir bölüm kaleme aldı. Altaylı yazısında siyanürle intihar vakalarına değinerek CHP'nin geçtiğimiz Mayıs ayında siyanür satışı ile ilgili soru önergesi verdiğini aktardı.

Altaylı görüşmeyi değerlendirdi: Kulelerden “Trump” adının “süratle” kaldırılmasını istiyorlardı

Erdoğan, Donald Trump’a yüklenirken, adının İstanbul’un Mecidiyeköy semtinde bulunan AVM, ofis ve rezidans ağırlıklı çifte kuleden kaldırılmasını istemişti.

‘Cumhurbaşkanı ile uçaktaki masanın çevresinde tek bir kare fotoğraf çektirmek için...

Habertürk yazarı Fatih Altaylı, bugünkü yazısında 'Bu nasıl medya!' başlıklı bir bölüm kaleme aldı. Altaylı yazısının ilgili bölümünde AKP'li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın ABD'ye giderken uçakta bulunan gazetecileri eleştirdi.

Fatih Altaylı: Fatih Terim yüreğini kaybetmiş, kendi geçmişinden korkuyor

Gazeteci Fatih Altaylı, dün akşam Habertürk ekranlarında yayınlanan canlı yayın programında Galatasaray'ın futbolcusu Yuto Nagatomo için tepki çeken ifadeler kullandı.

Fatih Altaylı: FETÖ’cülerin işleri tıkır tıkır yürüyor, yeter ki paraları olsun

Habertürk yazarı Fatih Altaylı bugünkü yazısında eski TBMM Başkanı ve Yüksek İstişare Kurulu üyesi Bülent Arınç’a yönelik tepkilere ilişkin yorumunu yazdı.

Altaylı’dan AKP’li Atalay’a: Eğitim reformu diye diye eğitime tecavüz edenlere kızacaksın

Habertürk yazarı Fatih Altaylı bugünkü yazısında AKP'li Milletvekili Profesör Orhan Atalay'ın sosyal medya hesabından paylaştığı sözlerini eleştirdi.

‘Ekrem İmamoğlu zil takmış oynuyordur’

Habertürk yazarı Fatih Altaylı bugünkü yazısında İBB yetkilerinin üzerinde ilerleyen tartışmalara değinerek İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu için "Bence Ekrem İmamoğlu zil takmış oynuyordur" ifadelerine yer verdi.

‘Öyle bir çöker ki altında kimin kalacağını bilemezsiniz’

Habertürk yazarı Fatih Altaylı, bugünkü köşesinde RTÜK üyesi Faruk Bildirici'nin, üyeliğinin düşürülmesiyle ilgili bir yazı kaleme kaldı. Altaylı, Bildirici'nin üyeliğinin düşürülmesini "RTÜK Parlamentonun da üzerinde" imiş meğer. Bunu gördük" sözleriyle yorumladı.

Fatih Altaylı’dan Ahmet Davutoğlu’na ilginç teklif

Habertürk yazarı Fatih Altaylı, Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu'na yıllar önce bir iddiada bulunduğunu aktararak, yeni bir konuda daha 'iddiaya varım' dedi.

‘RTÜK, iktidar gücünü kullananların devamı veya sopası olarak var’

Fatih Altaylı, RTÜK'ün şiddet görüntüleriyle ilgili kararını ti'ye aldı.