Ana Sayfa Etiketler Donald trump

Etiket: donald trump

Masadaki kitapçığın detayları ortaya çıktı

AKP'li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan ile ABD Başkanı Donald Trump'ın müzakere masasında duran ve fotoğraflar medyada yer alınca kamuoyu tarafından içeriği merak edilen kitabın detayları belli oldu.

Saray ortağı Bahçeli’den İmamoğlu yorumu: Sahte kahramanların temel atmama törenleri…

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın ABD Başkanı Donald Trump’la yapacağı görüşme öncesinde ‘ABD yönetiminin tutarsız, dengesiz ve samimiyetsiz’ olduğunu söyleyerek, “Türk milleti tamamıyla sayın cumhurbaşkanımızın yanındadır” dedi.

ÖZEL | Eski Dışişleri Bakanı: Halkın olurunu almadan, istenmediği yere gidiyor

AKP'li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın ABD'ye gidişini ve düşük profilli karşılanmasını eski Başbakan Yardımcısı ve eski Dışişleri Bakanı Prof. Dr. Şükrü Sina Gürel Toplumsal Haber'e değerlendirdi.

‘Suriye’de çözümün adresi Washington değil Şam’

AKP'li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın Washington ziyaretini değerlendiren gazeteci-yazar Mehmet Ali Güller “İktidar, ABD’yle yeni anlaşmalar yapma hedefinden vazgeçmeli. Zira Türkiye’nin çıkarları Suriye’nin toprak bütünlüğünden geçiyor. Suriye’de çözümün adresi Washington değil Şam’dır” dedi. 

Ortak konuştu: Kararı ne olursa olsun yanındayız

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Sayın Cumhurbaşkanımızın ABD ziyareti hakkındaki kararı tamamen kendi takdiridir. Kararı ne olursa olsun yanındayız, desteğimiz tamdır" dedi.

Kılıçdaroğlu’nun ahlak dışı uygulamalara katılıyor dediği bakan Çavuşoğlu mu?

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, bir bakanın yasa dışı, ahlak dışı uygulamalara katıldığı yönünde haberler aldığını söylemiş, bu açıklamanın Ukrayna'da lobi faaliyeti için 230 bin Avro alan bir bakanla ilgili olduğu iddia edilmişti

Bağımsız Kürt devleti mi geliyor?

ABD Başkanı Donald Trump’ın “Kürtleri bölgede yalnız bıraktığı” söylemine, İsrail gazetesi Jerusalem Post yazarından farklı bir yorum geldi.

Kürtlere ‘kuyu bekçiliği’ teklif etti

ABD Başkanı Donald Trump, “Suriye'deki petrol sahalarında IŞİD'in yeniden yapılanmasına izin vermeyeceğiz” açıklamasını yaptı...

Trump’tan cihatçı örgüte destek!

Türkiye'nin güvenli bölge konusunda Rusya ile mutabakata varmasından sonra ABD Başkanı Trump'tan yeni bir Suriye hamlesi geldi. Trump, El Kaide'ye yakınlığıyla bilinen gruba 4,5...

Irak: Suriye’den gelen ABD askerlerine onayımız yok

Irak yönetimi, Suriye'den çekilerek Irak'a giriş yapan ABD askerlerinin ülkede kalmayacağını belirtti.