Ana Sayfa Etiketler Atama

Etiket: Atama

Bakan Selçuk’tan öğretmen atamalarına ilişkin açıklama: Sistem doymuş vaziyette

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, öğretmen atamalarıyla ilgili olarak, “Çok az branşta ihtiyacımız var aslında. Sistem doymuş vaziyette.” dedi.

Adalet Bakanlığı’na 11 yeni atama

Adalet Bakanlığı'na ilişkin 11 atama kararı Resmi Gazete'de yer aldı. Türkiye Adalet Akademisi Başkanlığı'na Muhittin Özdemir'in atandı.

İBB’de dikkat çeken atamalar

İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin (İBB) çoğunluk hisselerini elinde bulunan 28 şirketin yönetim kurulları, yapılan atamalarla yeniden şekillendirildi...

İBB’de 3 yeni atama

İBB'de Genel Sekreter Yardımcısı, Gıda ve Muhtarlıklar Daire Başkanı ve Güvenlik Müdürü görevlerine yeni atamalar yapıldı

Ekrem İmamoğlu’ndan yeni atama

Enerji sektörünün yakından tanıdığı Mehmet Murat Kalkanlı, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcılığı görevine getirildi

Erdoğan’dan talimat: Kararname yayınlandı!

Milli Eğitim Bakanlığı, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, Tarım ve Orman Bakanlığı, Kültür ve Turizm Bakanlığı ile bazı kurumlara ilişkin atama kararları Resmi Gazete’de yayımlandı.

İmamoğlu’ndan bir atama daha

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Boğaziçi İmar Müdürlüğü’ne İBB içinden bir isim olan Tülün İnal’ı, Bilgi Sistemleri Daire Başkanlığına da Erol Özgüner’i atadı.

İmamoğlu’ndan yeni atama

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, Medya A.Ş. Genel Müdürlüğü’ne İpek Elif Atayman’ı atadı.

AKP’li Başkan’dan eşine ve korumasına kıyak atama

AKP'li Mustafa Demir, kendisinden önceki dönemin başkanlarından bir çoğunu tasfiye etti. Demir onların yerine eşini ve korumasını müdür yaptı.

Molla açılımı: Devlet kadrolarına atandılar

Kamuoyunda “melle açılımı” olarak bilinen uygulama da sonrası medreselerden resmi kadrolara 51 imam atandığı ortaya çıktı.