Ana Sayfa Etiketler Ankara

Etiket: ankara

‘Şehir hastaneleri bütçede kara delik, Ankara’da dört hastane kapatıldı’

CHP Ankara Milletvekili Nihat Yeşil, Şehir hastaneleri ile ilgili yaptığı yazılı açıklamada,   “Ankara’daki Bilkent Şehir Hastanesi ile tarihi olan 4 köklü hastane kapatıldı. Şimdi Etlik Şehir Hastanesi de kapatılacak. dedi.

‘İşçinin ödenmeyen ücretini istemesi hangi yasada hangi kitapta suçtur’

Ankara’nın Etimesgut ilçesinde inşaatı süren Elya Center şantiyesinde çalışan 30 işçi, yaklaşık 3 aydır alacaklarının ödenmemesi nedeniyle işlerini yaptıkları Eyla Group’un Çankaya’daki merkez ofisi önünde basın açıklaması yapmak istedi. 

Ankara Garı Katliamı’nın 49’uncu ayında yaşamını yitirenler anıldı

Ankara’da 10 Ekim 2015’te Emek ve Demokrasi mitingine yönelik IŞİD saldırısında yaşamını yitiren 103 kişi, katliamın 49’uncu ayında anıldı.

Ankara’da korkutan deprem

Ankara'da merkez üssü Mamak olan 3.4 büyüklüğündeki deprem korkuya yol açtı. AFAD'tan yapılan açıklamada depremin merkez üssü Mamak olarak açıklandı.

Dikkat çeken anket sonuçları: AKP’ye oy verenlere göre Türkiye’nin öncelikli sorunu…

Sosyo Politik Saha Araştırmaları Merkezi, Diyarbakır ve İstanbul başta olmak üzere 21 ilde saha araştırması yaptı. Araştırmaya göre bu Pazar seçim olsa sadece 3 parti barajı aşabiliyor.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu: Nereme koyayım senin teröristini, nerede nasıl tutayım

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, yakalanan IŞİD'lilerle ilgili ABD ve Avrupa'dan gelen yorumlara sert tepki gösterdi.

Şule Çet davasında önemli gelişme: İnceleme örnekleri Çet’e ait değilmiş

Ankara'da bir plazanın 20. katından şüpheli şekilde düşerek yaşamını yitiren üniversite öğrencisi Şule Çet'le ilgili davada önemli bir gelişme yaşandı.

Koton’da işçi kıyımı devam ediyor: 25 işçi daha çıkarıldı

6 bin 500 kişinin çalıştığı Koton'da çok sayıda işçi işten çıkarıldı. Koop-İş Sendikası, tüm Koton mağazaları önünde basın açıklamaları düzenleyeceğini duyurdu.

Hüsnü Mahalli: Emevi’de bir namaz uğruna…

Korkusuz yazarı Hüsnü Mahalli, "Türkler unutur mu bilinmez ama dünya Trump'ın Erdoğan'a gönderdiği hakaret dolu mektubu ve attığı tehdit ve şantaj tweetlerini asla unutmayacaktır." dedi.

MİT’e özel mahkeme: Elemanları orada yargılanacak

Ankara sadece Milli İstihbarat Teşkilatı (MİT) mensuplarının yargılandığı davalara bakmakla yükümlü bir mahkeme kuruldu.